Телепрограма на завтра, 15 листопада, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
17:10 М/с "Юникитти".
17:20 М/с "Юникитти".
17:40 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:52 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:36 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:55 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
19:20 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:25 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:30 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:45 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:51 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:58 М/с "Шоу Тома и Джерри".
20:05 М/с "Семейка бегемотов".
20:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:45 М/с "Виктор и Валентино".
20:56 М/с "Виктор и Валентино".
21:10 М/с "Бен 10".
21:20 М/с "Бен 10".
21:40 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:51 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:00 М/с "Проказник Энджело".
22:10 М/с "Проказник Энджело".
22:25 М/с "Проказник Энджело".
22:35 М/с "Проказник Энджело".
22:45 М/с "Проказник Энджело".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
23:10 М/с "Проказник Энджело".
23:20 М/с "Проказник Энджело".
23:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:41 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:06 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:51 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:30 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:15 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Проказник Энджело".
3:20 М/с "Проказник Энджело".
3:35 М/с "Проказник Энджело".
3:45 М/с "Проказник Энджело".
4:00 М/с "Проказник Энджело".
4:10 М/с "Проказник Энджело".
4:25 М/с "Проказник Энджело".
4:35 М/с "Проказник Энджело".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
17:10 Прем'єра. Т/с "Наречена зі Стамбула".
19:20 "Секретні матеріали".
19:30 ТСН.
20:25 "Ліга сміху", 5 сезон, 17 і 16 еп.
0:25 Х/ф "Астрал".
2:15 "Розсміши коміка", 14 сезон.
4:20 ТСН.
СТБ
17:25 "Відлік часу".
17:30 "Вікна-Новини".
18:00 "Слідство ведуть екстрасенси".
19:00 "МастерШеф", 9 сезон, 12 еп., 1 ч.
21:55 "Відлік часу".
22:00 "Вікна-Новини".
22:50 "МастерШеф", 9 сезон, 12 еп., 2 ч.
23:10 "X-Фактор", 10 сезон, 9 еп.
2:20 Нічний ефір.
ICTV
17:30 Т/с "Вижити за будь-яку ціну", 3 і 4 с.
18:45 Факти. Вечір.
19:25 Надзвичайні новини.
20:05 Зірковий спорт.
20:10 Прем'єра. Дизель-шоу. Дайджест.
21:35 Дизель-шоу.
22:50 Т/с "Вижити за будь-яку ціну", 5 і 6 с.
0:00 Скетч-шоу "На трьох", 5 сезон.
2:05 Факти.
2:35 Стоп-10.
3:20 Я зняв!
4:55 Скарб нації.
Новий канал
19:00 Прем'єра. Топ-модель по-українськи, 6 сезон, 12 еп.
21:40 Прем'єра. Екси, 2 сезон, 9 еп.
0:00 Екси, 2 сезон, 8 еп.
2:10 Т/с "Ми такі!", 91 і 92 с.
3:55 Служба розшуку дітей.
4:00 Зона ночі.
2+2
17:15 "Загублений світ".
18:15 Новини "Спецкор".
18:50 "ДжеДАІ".
19:25 Х/ф "Посилка".
21:20 Х/ф "Снайпер".
23:05 Х/ф "Мега-акула проти Меха-акули".
0:50 Х/ф "Вампаріах".
2:10 "Облом.UA".
4:20 "Цілком таємно".
К1
17:10 "Орел і Решка. Морський сезон".
18:10 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 1 с.
19:10 Х/ф "Лікар: Учень Авіценни".
22:10 "Орел і Решка. Перезавантаження".
23:10 "Орел і Решка. Морський сезон".
0:10 "Вірю не вірю".
1:10 Т/с "Доктор Хто", 8 сезон, 10 с.
2:10 Т/с "Дорогий доктор", 6 сезон, 8 с.
2:55 "Нічне життя".
ТЕТ
18:00 Панянка-селянка, 6 сезон.
19:00 Панянка-селянка. Україна - Польща.
20:00 Т/с "Нове життя Василини Павлівни", 9 і 10 с.
21:00 Х/ф "Персі Джексон: Море чудовиськ".
23:00 Х/ф "Хороший рік".
1:10 Панянка-селянка, 3 сезон.
2:10 Теорія зради.
3:00 Бар "Дак".
3:50 Т/с "Віталька".
НТН
17:00 "Випадковий свідок".
18:20 "Таємниці світу".
19:00 "Свідок".
19:30 Т/с "Смерть у раю", 4 сезон, 7 і 8 с.
22:00 Т/с "Міст", 3 сезон, 1 с.
23:15 "Свідок".
23:45 Т/с "Міст", 3 сезон, 2 с.
0:50 "Склад злочину".
1:35 "Таємниці кримінального світу".
2:30 "Свідок".
3:00 "Випадковий свідок".
3:25 "Речовий доказ".
3:55 "Правда життя".
4:50 "Top Shop".
Інтер
17:40 Новини.
18:00 Ток-шоу "Стосується кожного".
20:00 "Подробиці тижня".
22:00 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
23:50 "Речдок".
1:40 Ток-шоу "Стосується кожного".
3:10 "Орел і Решка. Шопінг".
4:30 Мультфільм.
4:35 "Top Shop".
Прямий
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:30 "Владахохотала".
19:00 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
22:00 "Поярков News".
23:00 "Вересень +1".
23:40 Повтори.
UA: ПЕРШИЙ
17:55 VoxCheck.
18:00 Новини (із сурдоперекладом).
18:25 Тема дня.
19:30 Схеми: корупція в деталях.
19:55 Д/с "Дикі тварини".
21:00 Новини.
21:25 UA: Спорт.
22:00 Перша шпальта.
22:30 Як дивитися кіно.
23:00 Х/ф "Рівень чорного".
0:35 Новини.
0:55 Суспільно-політичне ток-шоу "Зворотний відлік" (із сурдоперекладом).
3:10 Розсекречена історія.
4:05 Тема дня.
ТРК Київ
17:00 "СТН. Новини".
17:15 "КиївРАДА".
19:00 "СТН. Новини".
19:30 60 хвилин з Василем Климчуком.
20:00 "СТН. Новини".
20:10 60 хвилин з Василем Климчуком.
21:00 "СТН. Новини".
21:30 Т/с "Загадки Мердока", 65 і 66 с.
23:05 "Українська Національна Лотерея".
23:10 "СТН. Панорама".
0:45 "Депутатська приймальня".
1:30 "Життєві історії".
3:30 60 хвилин з Василем Климчуком.
4:55 "Лікар знає".
К2
17:30 Удачний проект.
20:30 Один за 100 годин.
21:30 Неймовірні зіркові долі.
22:10 Готуємо разом.
0:40 Корисні поради.
1:30 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:50 Мультфільми.
Піксель
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Боб-будівник".
20:00 М/с "Смішарики".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
17:05 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 5 с. "Отпуск Капитана Чела".
17:30 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 22 с. "Битва за накидку".
17:55 Т/с "Старфолс", 1 сезон, 5 с. "У стен есть уши".
18:15 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 1 с. "Китолёт - часть 1".
18:40 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 18 с. "Игрушка".
19:00 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 20 с. "Королева пчёл".
19:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 259 с. "Призрак Планктона / Два весёлых Крабса".
19:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 257 с. "Под горячую руку / Перерыв".
19:35 Т/с "Команда рыцарей", 1 сезон, 20 с. "Закат рыцарей - часть 2".
20:00 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 1 с. "Опасные игры - часть 1".
20:25 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 2 с. "Опасные игры - часть 2".
20:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 4 сезон, 10 с. "У нас всегда будут паразиты".
21:10 Т/с "Под одной крышей", 1 сезон, 15 с. "Прощание с Артуром?".
21:30 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 5 с. "Хочу остаться со Спенсером".
21:55 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 12 с. "Реклама нянек".
22:15 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 22 с. "Любовь и шпионаж".
22:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 187 с. "Ужастик / Спиритический сеанс".
23:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 188 с. "Котёнок Кенни / Снежный краб".
23:20 М/с "Волшебные покровители", 146 с. "Волшебный покровитель стариков".
23:40 М/с "Волшебные покровители", 147 с. "Школа Крока".
0:05 Т/с "Команда рыцарей", 2 сезон, 4 с. "В жабрах рыцаря".
0:25 Т/с "Под одной крышей", 1 сезон, 14 с. "Возвращение Грин Герл".
0:45 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 9 с. "СПА-класс".
1:10 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 10 с. "Зелёные пальцы".
1:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 3 с. "Изгнание Сандермэнов - часть 1".
1:50 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 4 с. "Изгнание Сандермэнов - часть 2".
2:15 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 4 с. "Нэвел".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 11 с. "Мамочка Гумера".
3:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 185 с. "Она пришла из Лагуны Гу".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 186 с. "Крабовый депозит / Планктонов друг".
3:45 М/с "Волшебные покровители", 144 с. "Превращение в Тёрнера / Пропавшая палочка".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 145 с. "Боязнь сцены / Смываясь".
4:30 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 7 с. "Час силы - часть 1".
4:50 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 8 с. "Час силы - часть 2".
Fox Life
17:35 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 6 с. "На пробежке".
18:15 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 15 с. "Плохо для души".
19:00 Т/с "Благослови этот бардак", 5 с. "Горячая вода".
19:25 Т/с "Одинокие родители", 2 сезон, 5 с. "Спорт".
19:50 Х/ф "Женюсь на первой встречной".
21:15 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 15 с. "Плохо для души".
22:00 Т/с "Благослови этот бардак", 5 с. "Горячая вода".
22:25 Т/с "Одинокие родители", 2 сезон, 5 с. "Спорт".
22:50 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 5 с. "Трудное решение".
23:30 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 6 с. "На пробежке".
0:15 Т/с "Восприятие", 2 сезон, 10 с. "Воин".
0:55 Т/с "Белый воротничок", 5 сезон, 4 с. "Контрольный пакет акций".
1:40 Т/с "Белый воротничок", 5 сезон, 5 с. "Мастер-план".
2:25 Х/ф "Женюсь на первой встречной".
3:50 Т/с "Касл", 2 сезон, 4 с. "Не морочьте мне голову".
4:35 Т/с "Жизнь в деталях", 1 сезон, 22 с. "Печальные песни, развод, планшет, кольцо".
МАЛЯТКО ТV
17:00 М/с "Зоопаркова, 64".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
18:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
18:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Кубі друзі".
19:30 М/с "Суперкнига".
20:00 М/с "Луї малює світ".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
20:40 М/с "Мурашки".
21:00 М/с "Зоопаркова, 64".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
22:00 М/с "Останній з могікан".
22:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Кубі друзі".
23:30 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "Зоопаркова, 64".
0:20 М/с "Якарі".
0:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
1:00 М/с "Останній з могікан".
1:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Прямий HD
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:30 "Владахохотала".
19:00 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
22:00 "Поярков News".
23:00 "Вересень +1".
23:40 Повтори.
Boomerang
17:15 М/с "Таффи".
17:22 М/с "Таффи".
17:28 М/с "Таффи".
17:45 М/с "Крутой Майк".
17:52 М/с "Крутой Майк".
17:58 М/с "Крутой Майк".
18:10 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
18:19 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
18:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:46 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:53 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:05 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:11 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:18 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:30 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
20:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
20:30 М/с "Гриззи и лемминги".
20:36 М/с "Гриззи и лемминги".
20:43 М/с "Гриззи и лемминги".
20:55 М/с "Мистер Бин".
21:05 М/с "Мистер Бин".
21:25 М/с "Таффи".
21:32 М/с "Таффи".
21:38 М/с "Таффи".
21:55 М/с "Безумные гонки".
22:05 М/с "Безумные гонки".
22:20 М/с "Гриззи и лемминги".
22:26 М/с "Гриззи и лемминги".
22:33 М/с "Гриззи и лемминги".
22:45 М/с "Мой любимый рыцарь".
22:55 М/с "Мой любимый рыцарь".
23:15 М/с "Мой любимый рыцарь".
23:26 М/с "Мой любимый рыцарь".
23:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:47 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:54 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:10 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:17 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:24 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:35 М/с "Мистер Бин".
0:45 М/с "Мистер Бин".
1:00 М/с "Мистер Бин".
1:10 М/с "Мистер Бин".
1:20 М/с "Гриззи и лемминги".
1:26 М/с "Гриззи и лемминги".
1:33 М/с "Гриззи и лемминги".
1:39 М/с "Гриззи и лемминги".
1:45 М/с "Гриззи и лемминги".
1:50 М/с "Семейка бегемотов".
1:55 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:05 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:20 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
2:47 М/с "Пес по кличке Пэт".
2:54 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:07 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:14 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:25 М/с "Гриззи и лемминги".
3:31 М/с "Гриззи и лемминги".
3:38 М/с "Гриззи и лемминги".
3:45 М/с "Гриззи и лемминги".
3:51 М/с "Гриззи и лемминги".
3:58 М/с "Гриззи и лемминги".
4:05 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:15 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:25 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:36 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:50 М/с "Пес по кличке Пэт".
4:57 М/с "Пес по кличке Пэт".
Індиго TV
17:00 Т/с "CSI: Маямі".
19:45 Реальна містика.
21:50 Т/с "П'ята варта".
2:10 "Життя в іншому вимірі".
3:50 "Єврочекін".
Star Family
20:10 Х/ф "Домоправитель".
21:40 Х/ф "Любов на два полюси".
23:15 Т/с "Рідні люди", 174-177 с.
2:15 Т/с "Таємниці та брехня", 5-8 с.
Star Cinema
17:30 Х/ф "Мільйонер".
19:15 Х/ф "Танці маріонеток", 1-4 с.
22:15 Х/ф "День залежності".
23:35 Х/ф "Позаземний".
1:45 Х/ф "Танці маріонеток", 1-4 с.
4:45 Х/ф "День залежності".