Телепрограма на 17 липня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Кохання. Смертельна гра...".
8:30 Х/ф "Хто кому хто".
10:15 Д/ф "Кобзар".
11:20 Д/ф "Dustards".
12:30 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
14:10 Х/ф "Життя вдалося".
15:50 Х/ф "Час хризантем".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:50 Час української анімації.
11:15 Х/ф "Божевільний професор".
12:55 Х/ф "Містер Ніхто".
15:30 Х/ф "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Жорсткі заходи".
14:15 Х/ф "Заплати привиду".
15:55 Х/ф "На вістрі".
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Здрастуй, мамо!", 21 с.
6:15 Х/ф "Петля Нестерова".
7:45 Т/с "Мереживо долі", 35 с.
8:30 Т/с "Мереживо долі", 36 с.
9:15 Х/ф "Перевертень у погонах".
11:00 Т/с "Пошта", 15 с.
11:45 Т/с "Пошта", 16 с.
12:30 Т/с "Володимирська, 15", 17 с.
13:15 Т/с "Володимирська, 15", 18 с.
14:15 Т/с "Мереживо долі", 37 с.
15:00 Т/с "Мереживо долі", 38 с.
15:45 Т/с "Мереживо долі", 39 с.
16:30 Т/с "Мереживо долі", 40 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:50 Час української анімації.
11:15 Х/ф "Божевільний професор".
12:55 Х/ф "Містер Ніхто".
15:30 Х/ф "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
8:10 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
9:25 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
10:35 Х/ф "Берег його життя", 1 с.
11:45 Х/ф "Берег його життя", 2 с.
12:55 Х/ф "Щелепи".
15:00 Х/ф "Саванна".
16:50 Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен".
BOLT
5:15 Т/с "Викрадення богині", 6 с.
6:00 Т/с "Патруль Самооборона", 18 с.
6:45 Т/с "Патруль Самооборона", 19 с.
7:30 Т/с "Патруль Самооборона", 20 с.
8:15 Т/с "Патруль Самооборона", 21 с.
9:00 Т/с "Подвійне життя", 9 с.
9:45 Т/с "Подвійне життя", 10 с.
10:45 Т/с "Нічні ластівки", 7 с.
11:30 Т/с "Нічні ластівки", 8 с.
12:15 Т/с "Менталіст", 7 с.
13:00 Т/с "Менталіст", 8 с.
13:45 Х/ф "Джокер".
15:15 Т/с "Кримінолог", 7 с.
16:00 Т/с "Кримінолог", 8 с.
16:45 Х/ф "Темні лабіринти минулого", 1-4 с.
Star Family
5:10 "Титанік", 1 еп.
6:00 Т/с "Жаркий лід", 25-28 с.
9:10 Х/ф "Остання роль Рити".
11:05 Х/ф "Віддам дружину в хороші руки".
12:45 Х/ф "Мандрівка у закоханість".
14:35 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 27-30 с.