Телепрограма на сьогодні, 2 квітня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "Dustards".
8:05 Х/ф "Лінія смерті".
9:45 Х/ф "Життя вдалося".
11:20 Х/ф "Поет і княжна".
12:50 Х/ф "Золота лихоманка".
14:35 Х/ф "Шереметьєво-2".
16:00 Х/ф "Як коваль щастя шукав".
17:25 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
19:05 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
20:45 Х/ф "Фарт".
22:05 Х/ф "Холодна війна".
23:40 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:05 Час української анімації.
13:05 Х/ф "Коханець напрокат".
14:45 Х/ф "Я, Тоня".
16:55 Х/ф "Планета Ка-Пекс".
19:05 Х/ф "Вік Адалін".
21:05 Х/ф "Шахраї".
22:50 Х/ф "Капітан Фантастік".
0:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:10 Х/ф "Загублене місто Z".
14:30 Х/ф "Падіння Лондона".
16:10 Х/ф "Війна Богів: Безсмертні".
18:05 Х/ф "Три дні на вбивство".
20:05 Х/ф "Червоні вогні".
22:00 Х/ф "Вовк з Уолл-стріт".
1:00 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Пізнє каяття", 8 с.
6:15 Т/с "Коротке слово "ні", 3 с.
7:00 Т/с "Коротке слово "ні", 4 с.
7:45 Т/с "Коротке слово "ні", 5 с.
8:30 Т/с "Коротке слово "ні", 6 с.
9:15 Т/с "Улюблена вчителька", 5 с.
10:05 Т/с "Улюблена вчителька", 6 с.
10:55 Т/с "Жіночий лікар", 15 с.
11:40 Т/с "Жіночий лікар", 16 с.
12:25 Т/с "Нюхач 3", 5 с.
13:15 Т/с "Нюхач 3", 6 с.
14:05 Х/ф "Краще за всіх", 1-4 с.
17:15 Т/с "Легковажна жінка", 7 с.
18:00 Т/с "Легковажна жінка", 8 с.
18:45 Т/с "Улюблена вчителька", 7 с.
19:35 Т/с "Улюблена вчителька", 8 с.
20:30 Т/с "Жіночий лікар", 17 с.
21:15 Т/с "Жіночий лікар", 18 с.
22:00 Т/с "Коротке слово "ні", 7 с.
22:45 Т/с "Коротке слово "ні", 8 с.
23:45 Т/с "Нюхач 3", 7 с.
0:35 Т/с "Нюхач 3", 8 с.
1:30 Т/с "Легковажна жінка", 5 с.
2:15 Т/с "Легковажна жінка", 6 с.
3:15 Т/с "Пізнє каяття", 9 с.
4:00 Т/с "Пізнє каяття", 10 с.
4:45 Т/с "Пізнє каяття", 11 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:05 Час української анімації.
13:05 Х/ф "Коханець напрокат".
14:45 Х/ф "Я, Тоня".
16:55 Х/ф "Планета Ка-Пекс".
19:05 Х/ф "Вік Адалін".
21:05 Х/ф "Шахраї".
22:50 Х/ф "Капітан Фантастік".
0:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Мільйон у шлюбному кошику".
8:35 Х/ф "Берег його життя", 1 с.
9:45 Х/ф "Берег його життя", 2 с.
10:55 Х/ф "Берег його життя", 3 с.
12:05 Х/ф "Анжеліка, маркіза янголів".
14:00 Х/ф "Серена".
15:50 Х/ф "Франц".
17:45 Х/ф "Анархісти".
19:25 Х/ф "Пропажа алмазу "Сльоза".
21:10 Х/ф "Крейсер".
23:20 Х/ф "Ілюзія кохання".
1:25 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Подвійне життя", 4 с.
6:10 Т/с "Патруль Самооборона", 3 с.
6:55 Т/с "Патруль Самооборона", 4 с.
7:40 Х/ф "Полювання за тінню".
9:25 Т/с "Чужі крила", 3 с.
10:10 Т/с "Чужі крила", 4 с.
10:55 Т/с "Патруль Самооборона", 5 с.
11:40 Т/с "Патруль Самооборона", 6 с.
12:30 Т/с "Майор та магія", 13 с.
13:15 Т/с "Майор та магія", 14 с.
14:00 Т/с "Фантом", 5 с.
14:50 Т/с "Фантом", 6 с.
15:45 Т/с "Котовський", 5 с.
16:30 Т/с "Котовський", 6 с.
17:15 Т/с "Смерть шпигунам!", 7 с.
18:05 Т/с "Смерть шпигунам!", 8 с.
18:55 Т/с "Майор та магія", 16 с.
19:45 Т/с "Майор та магія", 17 с.
20:30 Т/с "Патруль Самооборона", 7 с.
21:15 Т/с "Патруль Самооборона", 8 с.
22:00 Т/с "Фантом", 7 с.
22:55 Т/с "Фантом", 8 с.
23:45 Т/с "Котовський", 7 с.
0:30 Т/с "Котовський", 8 с.
1:15 Т/с "Клан ювелірів", 27 с.
2:00 Т/с "Клан ювелірів", 28 с.
2:50 Т/с "Клан ювелірів", 29 с.
3:35 Т/с "Клан ювелірів", 30 с.
4:25 Т/с "Подвійне життя", 4 с.
Star Family
6:00 Т/с "Нанолюбов", 17-20 с.
9:20 Х/ф "Чорна сукня".
11:00 Х/ф "Удача напрокат".
12:35 Х/ф "Вчитель музики".
14:10 Т/с "Нанолюбов", 19-22 с.
17:30 Т/с "Кохання за законом", 21-24 с.
20:20 Х/ф "Мандрівка у закоханість".
22:10 Х/ф "Чорна сукня".
23:50 Т/с "Нанолюбов", 19-22 с.
3:10 Т/с "Кохання за законом", 21-24 с.