Телепрограма на сьогодні, 23 жовтня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
17:50 Х/ф "Золота лихоманка".
19:35 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
21:20 Х/ф "Аве Марія".
23:05 Х/ф "Моя бабуся Фані Каплан".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
18:20 Х/ф "Любіть Куперів".
20:10 Х/ф "Красуня і чудовисько".
22:10 Х/ф "Пенелопа".
23:55 Х/ф "Побачення наосліп".
1:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
17:00 Х/ф "Книга Ілая".
19:00 Х/ф "Межа ризику".
20:50 Х/ф "Загублене місто Z".
23:10 Х/ф "Безславні виродки".
1:45 Нічне промо.
FILMUADrama HD
17:10 Т/с "Вікно життя", 11 с.
17:55 Т/с "Вікно життя", 12 с.
18:45 Т/с "Червона королева", 5 с.
19:30 Т/с "Червона королева", 6 с.
20:30 Т/с "Вікно життя", 13 с.
21:15 Т/с "Вікно життя", 14 с.
22:00 Т/с "Легковажна жінка", 5 с.
22:45 Т/с "Легковажна жінка", 6 с.
23:30 Х/ф "Вір мені", 1 і 2 с.
1:00 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 5 с.
1:45 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 6 с.
2:30 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 7 с.
3:15 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 8 с.
4:00 Т/с "Ангел з Орлі", 13 с.
4:45 Т/с "Ангел з Орлі", 14 с.
ВОЛЯ CINE+
18:20 Х/ф "Любіть Куперів".
20:10 Х/ф "Красуня і чудовисько".
22:10 Х/ф "Пенелопа".
23:55 Х/ф "Побачення наосліп".
1:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
18:50 Х/ф "Знайомтеся - Джо Блек".
21:50 Х/ф "Соломон Кейн".
23:35 Х/ф "Слова".
1:20 Нічне промо.
BOLT
17:15 Т/с "Чужі крила", 1 с.
18:05 Т/с "Чужі крила", 2 с.
18:55 Т/с "Право на захист", 5 с.
19:40 Т/с "Право на захист", 6 с.
20:30 Прем'єра. Т/с "Кримінолог", 13 с.
21:15 Прем'єра. Т/с "Кримінолог", 14 с.
22:00 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 5 с.
22:55 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 6 с.
23:45 Х/ф "Таємничий острів".
1:15 Т/с "Володимирська, 15", 25 с.
2:00 Т/с "Володимирська, 15", 26 с.
2:45 Т/с "Викрадення богині", 5 с.
3:35 Т/с "Викрадення богині", 6 с.
4:20 Х/ф "Паршиві вівці", 1 і 2 с.
Star Family
17:00 Х/ф "Криве дзеркало душі", 3 і 4 с.
18:35 Т/с "Розлучниця", 1 і 2 с.
20:10 Х/ф "Час гріхів".
21:45 Х/ф "Погана сусідка".
23:25 Т/с "Рідні люди", 140-143 с.
2:25 Х/ф "Криве дзеркало душі", 3 і 4 с.
4:00 Т/с "Розлучниця", 1 і 2 с.
Star Cinema
17:20 Х/ф "Удача напрокат".
18:50 Т/с "Небо у вогні", 5-8 с.
22:05 Х/ф "Рік Золотої Рибки".
23:55 Х/ф "Психопатка".
1:55 Т/с "Небо у вогні", 5-8 с.