Телепрограма на сьогодні, 26 вересня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
17:00 М/с "Яблоко и Лук".
17:10 М/с "Яблоко и Лук".
17:30 М/с "Яблоко и Лук".
17:40 М/с "Яблоко и Лук".
18:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:10 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:20 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:35 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:45 М/с "DC Девушки-супергерои".
19:00 М/с "Пауэр Плейерс".
19:10 М/с "Пауэр Плейерс".
19:30 М/с "Пауэр Плейерс".
19:40 М/с "Пауэр Плейерс".
20:00 М/с "Бен 10".
20:10 М/с "Бен 10".
20:20 М/с "Бен 10".
20:35 М/с "Бен 10".
20:45 М/с "Бен 10".
21:00 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:10 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:20 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:35 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:45 М/с "Бакуган: Боевая планета".
22:00 М/с "Вселенная Стивена".
22:10 М/с "Вселенная Стивена".
22:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:25 М/с "Проказник Энджело".
23:35 М/с "Проказник Энджело".
23:50 М/с "Проказник Энджело".
0:00 М/с "Проказник Энджело".
0:10 М/с "Проказник Энджело".
0:20 М/с "Проказник Энджело".
0:35 М/с "Проказник Энджело".
0:45 М/с "Проказник Энджело".
0:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
3:35 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:25 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
19:30 ТСН.
20:30 Х/ф "День, коли Земля зупинилась".
22:20 Х/ф "47 ронінів".
0:35 "Світське життя з Катериною Осадчою".
1:35 Х/ф "47 ронінів".
3:20 Х/ф "Тільки для закоханих".
СТБ
16:40 Т/с "Ніщо не трапляється двічі", 7-11 с.
22:30 Х/ф "Жіноча інтуїція".
0:55 Х/ф "Чоловіча інтуїція".
3:10 Нічний ефір.
ICTV
18:45 Факти. Вечір.
19:10 Х/ф "Форсаж 6".
21:45 Х/ф "Форсаж 7".
0:30 Х/ф "Арсенал".
2:10 Х/ф "Вілсон".
3:45 Я зняв!
4:50 Скарб нації.
Новий канал
18:15 Х/ф "Мумія".
20:55 Х/ф "Мумія повертається".
23:40 Х/ф "Піраміда".
1:35 Х/ф "Знахар".
3:15 Новий погляд.
4:00 Новий погляд.
4:50 Новий погляд.
2+2
17:10 Х/ф "Легенди: Гробниця дракона".
19:00 Х/ф "Обітниця мовчання".
20:45 Х/ф "Підстава".
22:30 Х/ф "Фар Край".
0:10 Х/ф "Рейд у пустелю 2", 1 с.
1:45 "Облом.UA".
2:50 "Цілком таємно" (2017).
4:30 "102. Поліція".
К1
18:45 "Орел і Решка. Дива світу".
0:10 Х/ф "Четвертий вид".
2:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
2:50 "Три сестри".
4:30 Мультфільми.
ТЕТ
18:50 Х/ф "Вік Адалін".
20:50 Х/ф "Винні зірки".
23:10 Панянка-селянка, 5 сезон.
НТН
18:05 "Круті 90-ті".
19:00 "Свідок".
19:30 Х/ф "Невловимі месники".
21:05 Х/ф "Проект А".
23:05 Х/ф "Проект А 2".
1:10 "Хвороби-вбивці".
2:20 "Свідок".
2:50 "Випадковий свідок".
3:30 "Речовий доказ".
4:30 "Правда життя".
Інтер
18:15 Х/ф "Таїсія", 1 і 2 с.
20:00 "Подробиці".
20:30 Х/ф "Таїсія", 3 і 4 с.
22:35 Х/ф "Любов не ділиться на два", 1-4 с.
2:20 "Подробиці".
2:45 "Орел і Решка. Шопінг".
3:50 "Великий бокс". Сергій Дерев'янченко (Україна) - Джермалл Чарло (США). Бій за титул WBC в середній вазі. Пряма трансляція.
Прямий
17:00 "Щасливе інтерв'ю".
18:00 "Анатомія тижня". Проект Валерія Калниша.
19:50 "П'ята колонка".
20:30 "Війна за незалежність".
21:00 "Прямий доказ". Журналістські розслідування.
21:25 "Владахохотала".
22:00 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
23:00 "Вата-шоу".
0:30 Повтори.
UA: ПЕРШИЙ
19:30 Д/с "Таємний код віри", 3 с.
20:30 Д/с "Світ майбутнього. Планета Земля 2050".
21:00 Новини.
21:25 Д/с "Неймовірні винаходи".
22:00 Х/ф "Стрімголов".
0:00 Новини.
0:25 Святі та грішні.
1:15 Пліч-о-пліч.
1:30 #ВУКРАЇНІ.
2:30 Погода.
2:35 Новини.
2:55 На східному фронті.
3:50 Новини.
4:15 Перша шпальта.
4:45 #ВУКРАЇНІ.
Телеканал «Київ»
17:00 Київ. News-Room.
17:10 Т/с "Останній кандидат", 1 сезон, 2 і 3 с.
18:50 "Просто кияни".
19:00 Київ. News-Room.
19:20 Т/с "Останній кандидат", 1 сезон, 4 і 5 с.
21:00 "Добрі новини".
21:10 Х/ф "Офісний простір".
22:55 "Українська Національна Лотерея".
23:00 "Київ. Відверто".
0:00 Київ. News-Room. Дайджест.
0:20 "Тут і зараз".
1:20 Д/с "Цивілізація Incognita".
3:00 "Життєві історії".
К2
18:00 Квартирне питання.
19:50 Дачна відповідь.
23:30 Корисні поради.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Неймовірні зіркові долі.
4:10 М/с "Смішарики".
Піксель
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Фіксики".
18:20 М/с "Роботи-потяги".
18:50 М/с "Боббі і Білл".
19:10 М/с "Буба".
19:30 М/с "Боб-будівельник".
20:00 М/с "Фіксики".
21:10 М/с "Смішарики".
21:35 М/ф "Друзяки з джунглів: Повернення на крижину".
22:55 Улюблені мультфільми.
2:20 "Зірки-малюки".
2:40 "ТіВі Абетка".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
17:15 Т/с "Просто добавь магии", 2 сезон, 23 с. "И немного барьеров".
17:40 М/с "Мир Юрского периода: Легенда острова Нублар", 1 сезон, 4 с. "Птер-р-ранодон!".
18:05 М/с "Мир Юрского периода: Легенда острова Нублар", 1 сезон, 5 с. "Опасное напряжение".
18:25 М/с "Это Пони", 1 сезон, 1 с. "Растения! / Куртка Хестона".
18:50 М/с "Это Пони", 1 сезон, 2 с. "Любопытный Пони / Беатрис".
19:10 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 12 с. "Грозные игры - часть 1".
19:35 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 13 с. "Грозные игры - часть 2".
20:00 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 36 с. "Квест-клуб".
20:20 "Учитель на замену", 1 сезон, 1 эп. Джейс Норман.
20:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 226 с. "Гэри-болтун / Клоунов не кормить!".
21:10 Т/с "Супермамочка", 2 сезон, 11 с. "Не бойся, будь как Мэгги".
21:30 Т/с "Ох уж этот папа", 2 сезон, 18 с. "Папа кружит вокруг да около".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 106 с. "Крокер-Шокер / Суперноль".
22:15 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 14 с. "Нянчим куклу".
22:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 217 с. "Медосмотр".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 218 с. "Бутылкокрут".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 218 с. "В моём супе - губка!".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 219 с. "Ларри-администратор".
23:20 М/с "Волшебные покровители", 107 с. "Папа-кадабра / Тимми-репа".
23:40 М/с "Волшебные покровители", 103 с. "Мышиные бега".
23:50 М/с "Волшебные покровители", 104 с. "Плохой наследник".
0:05 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 6 с. "Группа без имени".
0:25 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 7 с. "Мне остаться или уйти?".
0:45 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 11 с. "Вечные друзья".
1:10 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 12 с. "Призраки дома Сандермэн - часть 1".
1:30 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 11 с. "Спороделы".
1:50 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 15 с. "Летательные костюмы и ракетные ботинки".
2:15 Т/с "АйКарли", 1 сезон, 16 с. "Мне нужно получить наказание".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 26 с. "Вынос мозга".
2:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 223 с. "Мусорное безумие / Охота на кроликов".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 224 с. "Сквидвард, частный сыщик / Ищи, пока не найдёшь".
3:40 М/с "Волшебные покровители", 163 с. "Фее-кон / Голодные игры".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 164 с. "Весенняя размолвка / "Диммсдейльский Шик".
4:25 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 9 с. "Приключения в торговом центре".
4:45 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 10 с. "Полный провал".
Fox Life
17:35 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 7 с. "Каждому свое - часть 1".
18:30 Т/с "Касл", 2 сезон, 7 с. "Знаменитые последние слова".
19:20 Т/с "Резидент", 2 сезон, 10 с. "После падения".
20:10 Т/с "Пожарная часть №19", 3 сезон, 16 с. "Громче, чем взрыв бомбы".
21:00 Т/с "Звезда", 2 сезон, 5 с. "Может ли лучший менеджер победить".
21:50 Т/с "Это мы", 4 сезон, 16 с. "Нью-Йорк, Нью-Йорк, Нью-Йорк".
22:35 Х/ф "Мартовские иды".
0:20 Х/ф "Леннон. Репортаж".
1:40 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 8 с. "То, что мы потеряли в пожаре".
2:25 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 9 с. "Звук тишины".
3:05 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 9 с. "Сеющий беззаконие пожнет печаль".
4:00 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 10 с. "Сам заварил кашу, сам и расхлебывай".
4:55 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 3 эп.
МАЛЯТКО ТV
17:00 М/с "Зоосвіт".
17:05 М/с "Біллі і Бадді".
17:15 М/с "Зіп Зіп".
17:30 М/с "Якарі".
17:45 Телемагазин.
18:00 М/с "Седрік".
18:15 М/с "Рівень Маркуса".
18:30 М/с "Атака вірусів".
18:45 Фестиваль дитячої пісні.
19:00 М/с "Хайді".
19:30 М/с "Динофроз".
20:00 М/с "ТроТро".
20:10 М/с "Веселі звірята".
20:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
20:30 М/с "Кубі-друзі".
20:45 Фестиваль дитячої пісні.
21:00 М/с "Зоосвіт".
21:05 М/с "Біллі і Бадді".
21:15 М/с "Зіп Зіп".
21:30 М/с "Якарі".
21:45 Укрмультфільм.
22:00 М/с "Седрік".
22:15 М/с "Рівень Маркуса".
22:30 М/с "Атака вірусів".
22:45 Фестиваль дитячої пісні.
23:00 М/с "Хайді".
23:30 М/с "Динофроз".
0:00 М/с "ТроТро".
0:10 М/с "Веселі звірята".
0:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
0:30 М/с "Кубі-друзі".
0:45 Фестиваль дитячої пісні.
1:00 М/с "Зоосвіт".
1:05 М/с "Біллі і Бадді".
1:15 М/с "Зіп Зіп".
1:30 М/с "Якарі".
1:45 Укрмультфільм.
2:00 М/с "Седрік".
2:15 М/с "Рівень Маркуса".
2:30 Укрмультфільм.
2:45 Фестиваль дитячої пісні.
3:00 Нічний ефір.
Прямий HD
17:00 "Щасливе інтерв'ю".
18:00 "Анатомія тижня". Проект Валерія Калниша.
19:50 "П'ята колонка".
20:30 "Війна за незалежність".
21:00 "Прямий доказ". Журналістські розслідування.
21:25 "Владахохотала".
22:00 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
23:00 "Вата-шоу".
0:30 Повтори.
Boomerang
17:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:05 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:15 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:25 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:35 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:00 М/с "Луни Тюнз в детстве".
18:10 М/с "Луни Тюнз в детстве".
18:20 М/с "Пес по кличке Пэт".
18:25 М/с "Пес по кличке Пэт".
18:35 М/с "Пес по кличке Пэт".
19:20 М/с "Крутой Майк".
19:25 М/с "Крутой Майк".
19:35 М/с "Крутой Майк".
20:00 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
20:10 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
20:20 М/с "Гриззи и лемминги".
20:25 М/с "Гриззи и лемминги".
20:35 М/с "Гриззи и лемминги".
21:00 М/с "Мистер Бин".
21:10 М/с "Мистер Бин".
21:20 М/с "Мистер Бин".
21:30 М/с "Мистер Бин".
21:42 М/с "Лэмпут".
22:00 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:05 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:10 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:15 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:20 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:25 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:30 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:35 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:40 М/с "Новые Луни Тюнз".
23:00 М/с "Гриззи и лемминги".
23:05 М/с "Гриззи и лемминги".
23:15 М/с "Гриззи и лемминги".
23:20 М/с "Гриззи и лемминги".
23:25 М/с "Гриззи и лемминги".
23:35 М/с "Гриззи и лемминги".
23:40 М/с "Гриззи и лемминги".
0:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:20 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:30 М/с "Мой любимый рыцарь".
1:00 М/с "Таффи".
1:05 М/с "Таффи".
1:15 М/с "Таффи".
1:20 М/с "Таффи".
1:25 М/с "Таффи".
1:35 М/с "Таффи".
1:40 М/с "Таффи".
1:45 М/с "Таффи".
1:55 М/с "Таффи".
2:00 М/с "Гриззи и лемминги".
2:05 М/с "Гриззи и лемминги".
2:15 М/с "Гриззи и лемминги".
2:20 М/с "Гриззи и лемминги".
2:25 М/с "Гриззи и лемминги".
2:35 М/с "Гриззи и лемминги".
2:40 М/с "Гриззи и лемминги".
2:45 М/с "Гриззи и лемминги".
2:55 М/с "Гриззи и лемминги".
3:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:05 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:15 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:20 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:25 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:35 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:45 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:50 М/с "Пес по кличке Пэт".
4:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:20 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:30 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:45 М/с "Мой любимый рыцарь".
Індиго TV
17:00 Т/с "Закон і порядок: Спеціальний корпус".
19:00 Т/с "Агенти справедливості".
22:00 Т/с "П'ята варта".
2:25 "Життя в іншому вимірі".
4:00 "Єврочекін".
Star Family
17:15 Х/ф "Наречена мого друга".
19:05 Х/ф "Любов одна".
20:45 Т/с "Що робить твоя дружина?", 11-15 с.
0:55 Т/с "Що робить твоя дружина?", 16-20 с.