Телепрограма на сьогодні, 28 січня, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
К1
2:05 "Три сестри".
4:30 Мультфільми.
5:00 "Top Shop".
6:00 Мультфільм.
6:30 "Top Shop".
НТН
3:15 "Речовий доказ".
3:35 "Легенди бандитської Одеси".
4:00 "Правда життя".
5:00 "Top Shop".
6:00 Т/с "Кулагін та партнери", 3 сезон.
Інтер
3:05 "Подробиці".
3:50 "Щоденник вагітної".
5:00 "Top Shop".
5:30 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
Мега
3:15 Легенди бандитської Одеси.
3:40 Легенди бандитської Одеси.
4:00 Легенди бандитської Одеси.
4:20 Легенди бандитської Одеси.
4:45 Легенди бандитської Одеси.
5:10 Легенди бандитської Одеси.
5:35 Легенди бандитської Одеси.
6:00 Легенди бандитської Одеси.
6:20 Легенди бандитської Одеси.
UA: ПЕРШИЙ
2:40 Тема дня.
3:35 Новини.
4:05 #ВУКРАЇНІ.
4:30 Спільно.
5:00 Новини.
5:25 #ВУКРАЇНІ.
6:00 М/с "Кмітливий Сяоцзі".
6:30 Новини.
5 канал
3:15 Кіно з Яніною Соколовою.
4:00 Час новин.
4:10 Феєрія мандрів.
5:00 Час новин.
5:15 Машина часу.
6:00 Час-Time.
К2
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
Піксель
3:00 Улюблені мультфільми.
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Майстерня Бібі".
6:20 "ТіВі Абетка".
Ентер-фільм
3:05 Кіноляпи.
3:45 Саундтреки.
4:40 Кінотрейлери.
5:25 Х/ф "Міський романс".
Перший Діловий
3:25 IT-бізнес.
3:37 Бізнес-гість.
4:00 Бізнес.
4:33 Феєрія мандрів.
5:00 Бізнес.
5:20 ТОП 5.
5:25 Злиття і поглинання.
5:33 IT-бізнес.
5:43 Транспорт.
6:00 Бізнес.
6:30 Повнота радості життя.
Канал 24
1:00 Нічний ефір.
6:00 ПРОНовини.
6:20 Студія Вашингтон.
6:30 День в історії.
ZOOM
3:00 Zoom Music.
4:30 Мультфільми.
5:30 Zoom Music.
6:00 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
8 канал
3:30 Ранкове шоу "Не проспи!".
4:30 Музика.
5:30 Новини. Бізнес. Світ. Спорт.
6:00 Ранкове шоу "Не проспи!".
112 Україна
2:25 "Пульс". Головне політичне шоу.
6:00 Новини.
6:15 Ранкове шоу "112 хвилин".
Duck TV
3:27 Дотти и Китти.
3:31 В музее.
3:33 Разноцветное колесо.
3:36 Какая у тебя работа?
3:39 Солнечная деревня.
3:42 Альберт объясняет.
3:44 Мию и Литто.
3:47 Мини-мелодии.
3:49 Паффи и Табби.
3:53 Моника и Руди.
3:56 Весёлый луг.
3:59 Пикси 2.
4:00 ABC - duckBC.
4:03 Африка.
4:05 Сиппи Саппи.
4:07 Хоп-хоп.
4:10 Танцы.
4:13 Рауль.
4:15 Овощи и фрукты.
4:18 Бобрята.
4:21 Бим Бам Бом.
4:24 Какая у тебя работа?
4:26 Спорт, спорт, спорт.
4:29 Альберт объясняет.
4:32 Мир эльфов.
4:35 Сделаем зарядку!
4:37 Мир Мима.
4:40 Губби об этом позаботится.
4:43 Ристо Густо - ресторан здорового питания.
4:46 Зак и Зигги.
4:49 Марго и Феликс.
4:52 Выше - лучше, или Хочу посмотреть!
4:55 Лола и Цифры.
4:57 DuckSchool.
5:00 Ку-ку, я здесь!
5:02 Истории Генри.
5:04 Магия цветов.
5:07 Танцы.
5:10 Транспорт.
5:13 Друзья.
5:17 Группы.
5:19 Куклы.
5:22 Ресторан.
5:26 Бобрята.
5:28 Зоопарк.
5:31 Панни и Фанни.
5:33 Дотти и Китти.
5:36 Каникулы.
5:39 В музее.
5:41 Маленький, да удаленький.
5:44 Разноцветное колесо.
5:47 Мию и Литто.
5:50 Моника и Руди.
5:53 Весёлый луг.
5:56 Спортивные дни в Солнечной деревне.
5:59 Мир Мима.
6:02 Объединенный мир.
6:05 Финн и Фианна.
6:08 Моника и Руди 2.
6:11 Веселое королевство.
6:14 Зак и Зигги.
6:17 Марго и Феликс.
6:20 Выше - лучше, или Хочу посмотреть!
6:23 Лола и Цифры.
6:26 DuckSchool.
6:28 Ку-ку, я здесь!
6:30 Истории Генри.