Телепрограмма на вчера, 22 сентября, вторник

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "Кобзар".
8:00 Д/ф "Dustards".
9:05 Х/ф "Високий блондин у чорному черевику".
10:40 Х/ф "Поет і княжна".
12:10 Х/ф "Гніздо горлиці".
13:55 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
15:35 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
17:15 Х/ф "Нескорений".
19:05 Х/ф "Усім привіт".
20:30 Х/ф "Серед тисячі доріг".
21:55 Х/ф "Смертельно живий".
23:20 Х/ф "Ржака".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:05 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
10:10 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
11:50 Х/ф "Відпадний препод".
13:50 Х/ф "Траса 60".
15:50 Х/ф "Таксі 4".
17:30 Х/ф "Таксі 5".
19:25 Х/ф "Лускунчик і чотири королівства".
21:10 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
22:45 Х/ф "Сім'янин".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:35 Час української анімації.
10:10 Час української анімації.
11:40 Х/ф "Гра".
13:50 Х/ф "Час скажених псів".
15:25 Х/ф "Гість".
17:10 Х/ф "Битва за Землю".
19:05 Х/ф "Не впіймали - не злодій".
21:15 Х/ф "Гра без правил".
23:05 Х/ф "Клуб анонімних кілерів".
0:45 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Диявол з Орлі", 11 с.
6:15 Т/с "Вікно життя", 10 с.
7:00 Т/с "Вікно життя", 11 с.
7:45 Т/с "Вікно життя", 12 с.
8:30 Т/с "Вікно життя", 13 с.
9:15 Т/с "Володимирська, 15", 20 с.
10:00 Т/с "Володимирська, 15", 21 с.
10:45 Т/с "Жіночий лікар 2", 23 с.
11:30 Т/с "Жіночий лікар 2", 24 с.
12:15 Т/с "Тато Ден", 9 с.
13:00 Т/с "Тато Ден", 10 с.
14:00 Т/с "Жіночий лікар 2", 25 с.
14:45 Т/с "Жіночий лікар 2", 26 с.
15:30 Т/с "Володимирська, 15", 22 с.
16:15 Т/с "Володимирська, 15", 23 с.
17:15 Т/с "Фантом", 10 с.
18:05 Т/с "Фантом", 11 с.
19:00 Т/с "Нюхач 3", 3 с.
19:45 Т/с "Нюхач 3", 4 с.
20:30 Т/с "Хованки", 3 с.
21:15 Т/с "Хованки", 4 с.
22:00 Т/с "Улюблена вчителька", 3 с.
22:45 Т/с "Улюблена вчителька", 4 с.
23:30 Т/с "Щасливий квиток", 3 с.
0:15 Т/с "Щасливий квиток", 4 с.
1:00 Х/ф "Невипадкові зустрічі", 1-4 с.
4:00 Т/с "Диявол з Орлі", 10 с.
4:45 Т/с "Диявол з Орлі", 11 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:05 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
10:10 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
11:50 Х/ф "Відпадний препод".
13:50 Х/ф "Траса 60".
15:50 Х/ф "Таксі 4".
17:30 Х/ф "Таксі 5".
19:25 Х/ф "Лускунчик і чотири королівства".
21:10 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
22:45 Х/ф "Сім'янин".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Пропала грамота".
8:20 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
9:55 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
11:15 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
12:25 Х/ф "Знайомтеся - Джо Блек".
15:25 Х/ф "Бібліотекар: В пошуках Списа Долі".
17:05 Х/ф "Серена".
19:00 Х/ф "Джейн Ейр".
21:05 Х/ф "Анжеліка, маркіза янголів".
23:00 Х/ф "Кільце дракона".
0:35 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Винищувачі", 3 с.
6:45 Т/с "Винищувачі", 4 с.
7:30 Т/с "Північний вітер", 3 с.
8:15 Т/с "Північний вітер", 4 с.
9:00 Т/с "Кримінолог", 3 с.
9:45 Т/с "Кримінолог", 4 с.
10:45 Т/с "Майор та магія", 3 с.
11:30 Т/с "Майор та магія", 4 с.
12:30 Т/с "Майор та магія", 5 с.
13:15 Т/с "Майор та магія", 6 с.
14:00 Т/с "Прокурори", 23 с.
14:45 Т/с "Прокурори", 24 с.
15:30 Т/с "Прокурори", 25 с.
16:15 Т/с "Прокурори", 26 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 23 с.
18:00 Т/с "Код Костянтина", 24 с.
18:45 Т/с "Код Костянтина", 25 с.
19:30 Т/с "Код Костянтина", 26 с.
20:15 Т/с "Ніконов і Ко", 11 с.
21:00 Т/с "Ніконов і Ко", 12 с.
21:45 Т/с "Менталіст", 11 с.
22:30 Т/с "Менталіст", 12 с.
23:30 Т/с "Котовський", 3 с.
0:15 Т/с "Котовський", 4 с.
1:00 Т/с "Секунда до...", 2 с.
1:50 Т/с "Секунда до...", 3 с.
2:45 Т/с "Секунда до...", 4 с.
3:35 Т/с "Секунда до...", 5 с.
4:30 Х/ф "Вихід".
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 19-22 с.
9:05 Х/ф "Любов одна".
10:40 Х/ф "Чужі душі".
12:10 Х/ф "Кульбабка".
13:45 Т/с "Рідні люди", 21-24 с.
16:50 Т/с "Що робить твоя дружина?", 11-14 с.
20:05 Х/ф "Всі мають померти".
22:10 Х/ф "Любов одна".
23:45 Т/с "Рідні люди", 23 і 24 с.
1:20 Т/с "Що робить твоя дружина?", 11-14 с.
4:35 Х/ф "Чужі душі".