Телепрограмма на вчера, 11 декабря, среду

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:11 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:36 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:01 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:21 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:46 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:55 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:06 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:34 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:50 М/с "Вся правда о медведях".
9:00 М/с "Вся правда о медведях".
9:20 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
9:45 М/с "Новые Луни Тьюнз".
9:50 М/с "Новые Луни Тьюнз".
9:55 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:10 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:16 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:23 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:30 М/с "Семейка бегемотов".
10:40 М/с "Ручей Крэйга".
10:50 М/с "Ручей Крэйга".
11:10 М/с "Виктор и Валентино".
11:20 М/с "Виктор и Валентино".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:30 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:39 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:55 М/с "Юникитти".
13:05 М/с "Юникитти".
13:20 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
13:50 М/с "Вся правда о медведях".
14:00 М/с "Вся правда о медведях".
14:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:50 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
16:01 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
16:15 М/с "Ручей Крэйга".
16:25 М/с "Ручей Крэйга".
16:45 М/с "Виктор и Валентино".
16:55 М/с "Виктор и Валентино".
17:10 М/с "Юникитти".
17:20 М/с "Юникитти".
17:40 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:50 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:11 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:41 М/с "Удивительный мир Гамбола".
19:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
19:25 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:30 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:35 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:56 М/с "Шоу Тома и Джерри".
20:05 М/с "Семейка бегемотов".
20:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
21:10 М/с "Бен 10".
21:20 М/с "Бен 10".
21:40 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:00 М/с "Проказник Энджело".
22:10 М/с "Проказник Энджело".
22:25 М/с "Проказник Энджело".
22:35 М/с "Проказник Энджело".
22:45 М/с "Проказник Энджело".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
23:10 М/с "Проказник Энджело".
23:20 М/с "Проказник Энджело".
23:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:41 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:06 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:26 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:51 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:30 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:15 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Проказник Энджело".
3:20 М/с "Проказник Энджело".
3:35 М/с "Проказник Энджело".
3:45 М/с "Проказник Энджело".
4:00 М/с "Проказник Энджело".
4:10 М/с "Проказник Энджело".
4:25 М/с "Проказник Энджело".
4:35 М/с "Проказник Энджело".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
5:20 ТСН.
6:30 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
7:00 ТСН.
7:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
8:00 ТСН.
8:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:00 ТСН.
9:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:25 "Життя відомих людей", 18 і 19 еп.
11:20 "Життя відомих людей", 20 еп., 1 ч.
12:00 ТСН.
12:20 "Життя відомих людей", 20 еп., 2 ч.
12:45 "Міняю жінку", 11 сезон, 5 еп.
14:05 "Світ навиворіт. В'єтнам", 8 еп.
15:05 Т/с "Величне століття. Роксолана".
16:45 ТСН.
17:10 Прем'єра. Т/с "Наречена зі Стамбула".
19:20 "Секретні матеріали".
19:30 ТСН.
20:45 Т/с "Кухня", 1 сезон, 13 і 14 с.
21:45 Прем'єра. Т/с "Папік", 13 і 14 с.
23:00 "Світ навиворіт. Рекордний політ Україною".
0:15 "Світ навиворіт. Болівія", 9 еп., 1 ч.
0:45 ТСН.
0:55 "Світ навиворіт. Болівія", 9 еп., 2 ч.
2:10 Т/с "Центральна лікарня", 49-51 с.
СТБ
5:15 "Вікна-Новини".
5:50 Т/с "Коли ми вдома".
8:55 Т/с "Коли ми вдома. Нова історія", 32 і 33 с.
10:50 "МастерШеф", 5 сезон, 8 еп.
15:30 "Хата на тата", 4 сезон, 17 еп.
17:30 "Вікна-Новини".
18:00 "Слідство ведуть екстрасенси".
19:00 "Битва екстрасенсів", 20 сезон, 11 еп.
21:00 Т/с "Я все тобі доведу", 5 і 6 с.
23:00 "Вікна-Новини".
23:45 Т/с "Я все тобі доведу", 6 с.
0:00 "Зважені та щасливі", 9 сезон, 15 еп.
2:15 Ток-шоу "Зважся!", 15 еп.
3:05 Нічний ефір.
ICTV
5:40 Громадянська оборона.
6:30 Ранок у великому місті.
6:45 Факти.
6:50 Ранок у великому місті.
7:15 Факти.
7:25 Ранок у великому місті.
7:45 Факти.
7:50 Спорт.
7:55 Ранок у великому місті.
8:45 Факти. Ранок.
9:15 Надзвичайні новини.
10:10 Громадянська оборона.
11:05 Громадянська оборона. Дайджест.
12:00 Х/ф "Максимальний ризик", 1 ч.
12:45 Факти. День.
13:25 Х/ф "Максимальний ризик", 2 ч.
14:20 Т/с "Пес", 11 с.
15:25 Т/с "Пес 4", 2 с.
15:45 Факти. День.
16:20 Т/с "Пес 4", 2 с.
17:05 Х/ф "Підривник".
18:45 Факти. Вечір.
19:25 Надзвичайні новини.
20:15 Прем'єра. Секретний фронт.
21:05 Факти. Вечір.
21:30 Т/с "Пес 4", 4 с.
22:40 Х/ф "Ніндзя-вбивця".
0:35 Т/с "Володимирська, 15", 2 сезон, 15 і 16 с.
2:10 Стоп-10.
3:05 Я зняв!
4:15 Скарб нації.
4:25 Еврика!
4:30 Студія Вашингтон.
4:35 Факти.
4:55 Т/с "Відділ 44", 24 с.
Новый канал
5:00 Абзац!
5:45 Абзац!
6:40 Kids' Time. М/с "Історії Тома і Джеррі".
7:10 Kids' Time. М/ф "Велика втеча".
8:55 Суперінтуїція, 4 сезон, 7 еп. Вікторія Булітко та Євген Сморигін.
10:50 Т/с "Новенька", 6 с.
11:40 Т/с "Цілком таємно", 8 сезон, 9-13 с.
16:05 Improv Live Show, 2 сезон, 15 еп.
17:00 Діти проти зірок, 11 еп.
19:05 Прем'єра. Діти проти зірок, 12 еп.
21:00 Прем'єра. Improv Live Show, 2 сезон, 16 еп.
22:00 Т/с "Будиночок на щастя", 2 сезон, 11 і 12 с.
23:05 Х/ф "Ілюзія польоту".
1:05 Зона ночі.
4:25 Абзац!
2+2
5:30 Телемагазин.
6:00 Мультфільми.
7:50 "Решала".
9:35 Новини "Спецкор".
10:20 "ДжеДАІ".
11:00 "Загублений світ".
13:10 Х/ф "Після шторму".
15:10 Х/ф "Люди Ікс 3".
17:10 "Загублений світ".
18:15 Новини "Спецкор".
18:50 "ДжеДАІ".
19:25 Т/с "Команда", 5 і 6 с.
21:30 Т/с "CSI: Місце злочину", 3 сезон, 3 і 4 с.
23:05 Т/с "CSI: Місце злочину", 3 сезон, 1 і 2 с.
0:55 Х/ф "Сага: Прокляття тіні".
2:30 "Облом.UA".
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 М/с "Ну, постривай!".
6:30 "Top Shop".
7:40 "ТіВі Абетка".
7:55 М/с "Гарфілд шоу".
8:35 "Орел і Решка. Шопінг".
11:15 Т/с "Мисливці за реліквіями", 1 сезон, 6 і 7 с.
13:05 Т/с "Мисливці за реліквіями", 1 сезон, 12 і 13 с.
15:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
16:00 "Орел і Решка. Перезавантаження".
18:05 Т/с "Мисливці за реліквіями", 1 сезон, 14 і 15 с.
20:00 "Орел і Решка. Морський сезон".
22:00 "Орел і Решка. Перезавантаження".
0:05 Т/с "Мисливці за реліквіями", 1 сезон, 11 с.
1:00 Т/с "Дорогий доктор", 4 сезон, 14-16 с.
3:10 Т/с "Територія краси".
4:35 Мультфільми.
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок. М/с "ЧоМуха".
6:15 М/с "Фіксики".
6:30 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
6:55 М/с "Фіксики".
7:10 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
7:40 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
8:30 Танька і Володька, 1 сезон.
9:05 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
9:30 Сімейка У.
10:05 СуперЖінка, 8 еп.
11:00 4 весілля, 7 сезон.
11:55 Панянка-селянка, 5 сезон.
13:00 Т/с "Рання пташка", 2 сезон, 68 с.
13:50 Х/ф "Бібі та Тіна".
15:45 Т/с "Вечірка", 4-6 с.
17:05 Танька і Володька, 2 сезон.
17:35 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
18:05 Танька і Володька, 3 сезон.
18:35 Т/с "Одного разу під Полтавою", 3 сезон.
19:05 4 весілля, 7 сезон.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
21:00 Танька і Володька, 2 сезон.
21:30 Танька і Володька, 3 сезон.
22:05 Т/с "Королі палат", 13 і 14 с.
23:05 Казки У.
0:10 Сімейка У.
1:10 Дайош молодьож!
2:05 Теорія зради.
2:50 Т/с "Домашній арешт", 14 с.
3:15 Панянка-селянка, 1 сезон.
4:00 Т/с "Віталька".
НТН
5:00 "Top Shop".
6:30 Х/ф "Ні пуху, ні пера".
7:50 "Випадковий свідок".
8:30 "Свідок".
9:00 Х/ф "Алегро з вогнем".
10:35 Т/с "Той, що читає думки", 3 сезон, 10 і 11 с.
12:30 "Свідок".
12:50 "Будьте здорові".
14:05 "Речовий доказ".
16:30 "Свідок".
16:50 "Речовий доказ".
17:00 "Випадковий свідок".
18:20 "Вартість життя".
19:00 "Свідок".
19:30 Т/с "Той, що читає думки", 3 сезон, 12 і 13 с.
21:20 Т/с "Хейвен", 1 сезон, 3 і 4 с.
23:15 "Свідок".
23:45 Т/с "Хейвен", 1 сезон, 5 і 6 с.
1:40 "Таємниці кримінального світу".
2:40 "Свідок".
3:10 "Випадковий свідок".
3:40 "Легенди бандитської Одеси".
4:00 "Правда життя".
Интер
5:10 "Top Shop".
5:25 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
7:00 Новини.
7:10 "Ранок з "Інтером".
8:00 Новини.
8:10 "Ранок з "Інтером".
9:00 Новини.
9:20 "Ранок з "Інтером".
10:00 "Корисна програма".
11:05 Т/с "Знайомство з батьками", 3 с.
12:00 Новини.
12:25 Т/с "Знайомство з батьками", 4 с.
13:25 Т/с "Дамське щастя", 6 с.
14:30 "Речдок".
16:20 "Речдок. Особливий випадок. Чуже багатство".
17:40 Новини.
18:05 Ток-шоу "Стосується кожного".
20:00 "Подробиці".
21:00 Т/с "По різних берегах", 3 с.
22:00 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
23:50 Х/ф "Білоруський вокзал".
1:50 Ток-шоу "Стосується кожного".
2:35 "Подробиці".
3:20 "Орел і Решка. Шопінг".
4:50 Мультфільм.
Прямой
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:40 Повтор вечірнього ефіру.
UA: ПЕРШИЙ
5:00 Пліч-о-пліч.
5:15 Погода.
5:20 Новини.
5:45 UA: Спорт.
6:00 М/с "Дуда і Дада".
6:30 Новини.
6:35 Доброго ранку, Країно!
7:00 Новини.
7:05 Доброго ранку, Країно!
8:00 Новини.
8:05 Доброго ранку, Країно!
9:00 Новини.
9:05 Доброго ранку, Країно!
9:25 Новини.
9:30 Т/с "Росселла", 12 і 13 с.
11:40 Д/с "Тайська кухня".
12:05 Телепродаж (на комерційних умовах).
12:25 Д/с "Кухня По".
13:00 Новини (із сурдоперекладом).
13:15 #ВУКРАЇНІ.
13:45 Пліч-о-пліч.
14:15 Телепродаж (на комерційних умовах).
14:30 Д/с "Аромати Південної Африки".
15:00 Новини (із сурдоперекладом).
15:15 Хто в домі хазяїн?
15:50 Відкривай Україну з Суспільним.
16:15 Д/ф "Індія. Національний парк Канха".
17:15 Пліч-о-пліч.
17:30 "Наші гроші" з Денисом Бігусом.
18:00 Новини (із сурдоперекладом).
18:25 Тема дня.
19:25 Футбол. Чемпіонат світу серед клубів у Катарі. Аль-Садд (Катар) - Іенген Спорт (Нова Каледонія). Пряма трансляція.
21:15 Новини (по закінченню).
21:50 #@)?$0 з Майклом Щуром.
22:25 Д/с "Левиний рик".
23:20 Новини.
23:50 Погода.
0:00 Телепродаж "ТЮСО" (на комерційних умовах).
2:00 Новини.
2:25 Тема дня.
3:10 #@)?$0 з Майклом Щуром.
3:40 Перша шпальта.
4:05 Схеми: корупція в деталях.
4:35 Спільно.
ТРК Киев
5:35 "Лікар знає".
6:30 Мультляндія.
7:00 "СТН. Новини".
7:10 "Радар".
7:15 "Погода".
7:20 "Київські історії".
7:30 "СТН. Новини".
7:35 "Радар".
7:40 "Відкрито".
7:45 "Світські хроніки".
7:50 "Світ без глянцю".
7:55 "Блог по-київськи".
8:00 "СТН. Новини".
8:10 "Радар".
8:15 "Погода".
8:20 "Якісне життя".
8:30 "СТН. Новини".
8:35 "Радар".
8:40 "Відкрито".
8:45 "Світські хроніки".
8:50 "Світ без глянцю".
8:55 "Блог по-київськи".
9:00 "СТН. Новини".
9:10 "Радар".
9:15 "Погода".
9:20 "Відкрито".
9:25 "Світські хроніки".
9:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050", 12 с.
10:00 "Лікар знає".
11:00 "СТН. Новини".
11:10 "Радар".
11:15 "Погода".
11:20 "Освітній хаб".
11:30 "Глобал 3000".
12:00 Телемаркет.
13:00 "СТН. Новини".
13:10 "Погода".
13:15 "Якісне життя".
13:20 "Київські історії".
13:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050", 13 с.
14:00 "Депутатська приймальня".
15:00 "СТН. Новини".
15:15 "СТН. Панорама".
16:50 Снукер.
17:00 "СТН. Новини".
17:15 "Радар".
17:20 "Погода".
17:25 "Якісне життя".
17:30 "Погоджувальна рада".
19:00 "СТН. Новини".
19:30 "Радар".
19:35 "Погода".
19:40 "Київські історії".
19:50 "Якісне життя".
20:00 60 хвилин з Василем Климчуком.
21:00 "СТН. Новини".
21:30 "Погода".
21:35 Т/с "Загадки Мердока", 86 с.
22:25 Т/с "Галерея Вельвет", 18 с.
23:00 "Українська Національна Лотерея".
23:10 Т/с "Галерея Вельвет", 18 с.
23:50 "Погоджувальна рада".
1:15 "СТН. Панорама".
2:50 "Життєві історії".
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Неймовірні зіркові долі.
9:10 Інстагламур.
9:40 Один за 100 годин.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Шеф-кухар.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:30 Ідеї ремонту.
15:50 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
17:30 Удачний проект.
20:20 Ідеї ремонту.
20:40 Один за 100 годин.
21:40 Неймовірні зіркові долі.
22:10 Готуємо разом.
0:40 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:50 Мультфільми.
Пиксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:20 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 "Казки на піску".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Шарлотта Суничка".
14:00 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
14:30 М/с "Роботопотяги".
15:00 М/с "Боббі і Білл".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
15:50 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:10 М/с "Боб-будівник".
16:40 М/с "Безпека на дорозі з Полі".
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Боб-будівник".
20:00 М/с "Смішарики".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
5:15 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 20 с. "Во все тяжкие с Хэнком".
5:35 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 1 с. "Четыре героя и ребёнок".
6:00 М/с "Шиммер и Шайн", 1 сезон, 10 с. "Абракадабра!".
6:20 М/с "Нелла, отважная принцесса", 1 сезон, 34 с. "Замороженная Тринкет".
6:35 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 9 с. "Звёздные корзиночки! / Летний щербет!".
6:55 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 1 сезон, 1 с. "Дорога к славе - часть 1".
7:20 М/с "Щенячий патруль", 6 сезон, 10 с. "Щенки спасают ламантина / Щенки спасают завтрак".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 1 сезон, 5 с. "Песенка Рода".
7:40 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 9 с. "Кошка собаке друг".
7:55 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 10 с. "Лампо и безумная гонка".
8:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 1 с. "Собачьи деньки".
8:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 1 с. "Драконий папа".
8:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 102 с. "Обманули дурака / Непослушный ученик".
8:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 103 с. "Спонджикус / Больничная симфония".
9:10 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 18 с. "Хор раздора".
9:30 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 19 с. "Добрый доктор Сандермэн".
9:55 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 15 с. "Супервулкан".
10:20 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 16 с. "Моя неверная Валентинка".
10:45 М/с "Волшебные покровители", 93 с. "Ужас до завтрака".
11:00 М/с "Волшебные покровители", 93 с. "Девять жизней".
11:10 М/с "Волшебные покровители", 94 с. "Вездесущая мама".
11:20 М/с "Волшебные покровители", 102 с. "Белки и Слоечки".
11:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 87 с. "Совершенно новый Сквидвард".
11:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 88 с. "Танцы без правил".
12:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 89 с. "Споем песню Патрика".
12:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 89 с. "Красти Губка".
12:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 91 с. "Детский газ".
12:40 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 91 с. "Обмен по-французски".
12:50 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 8 с. "Назад в опасное будущее - часть 2".
13:15 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 1 сезон, 12 с. "Бери деньги и беги".
13:40 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 1 сезон, 14 с. "Дела семейные".
14:00 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 6 с. "Лама Лама, Плюй Плюй".
14:25 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 7 с. "Детоненавистник".
14:50 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 4 с. "Ловушки".
15:00 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 5 с. "Гэбби, кошка-репортёр".
15:15 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 23 с. "Нашествие зомби".
15:30 М/с "Апчхи!", 1 сезон, 9 с. "Детектив Тео и дело о пропавшем единороге".
15:40 М/с "Апчхи!", 1 сезон, 7 с. "Волшебник Тео".
15:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 236 с. "Вызовите полицию! / Не лезь в бутылку!".
16:20 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 1 сезон, 8 с. "Грустный хвост Гари-Чипа-Элвиса Младшего-Пушистого Пса".
16:45 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 6 с. "Душ из камней".
17:10 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 1 с. "Дрябло-газ".
17:30 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 13 с. "Кто твоя мамочка?".
17:55 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 3 сезон, 6 с. "Этот поросёночек пошёл к Харперам".
18:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 122 с. "Улучшенное "Гнилое ведро" / Годовщина одноклеточного".
18:40 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 4 сезон, 8 с. "Тактика Элвина / Капсула времени".
18:50 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 23 с. "Он сказал, она сказала".
19:05 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 24 с. "Язык мой - враг мой".
19:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 144 с. "Полное погружение / Звезда карате".
19:40 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 7 с. "Сложная загадка".
19:45 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 6 с. "Кто же выиграет?".
19:55 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 18 с. "Любовь кусается".
20:20 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 7 с. "Стейк мечты".
20:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 1 сезон, 16 с. "Секрет".
21:10 Т/с "Под одной крышей", 1 сезон, 13 с. "Арт-тур".
21:30 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 25 с. "Полюбил вашу учительницу".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 84 с. "Открой рот и скажи "ааа"! / Пираты".
22:15 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 8 с. "Мы можем быть героями, ну, типа того...".
22:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 104 с. "Ненормальный".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 104 с. "Пропавшие".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 105 с. "Скользящие свисточки".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 106 с. "Жизнь - на день".
23:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 106 с. "Благословленный солнцем".
23:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 107 с. "Сквидвард-гигант".
23:40 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 4 с. "Суета вокруг чипсов".
0:05 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 5 с. "Преступления и сласти".
0:25 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 6 с. "Газ или провал".
0:45 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 9 с. "Потерявшиеся в метро".
1:10 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 16 с. "Моя неверная Валентинка".
1:30 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 4 с. "Искусный обмен".
1:50 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 5 с. "Ученики Макса".
2:15 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 24 с. "Выиграла свидание".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 9 с. "Месть Гвен и Руби".
3:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 240 с. "Пузырьград / Девочки гуляют!".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 241 с. "Белка и медузы / Нитка".
3:45 М/с "Волшебные покровители", 104 с. "Плохой наследник / Дураки и греки".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 105 с. "Мальчемуха / Временная фея".
4:30 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 21 с. "Домашний арест".
4:50 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 22 с. "Капитан Негодяй".
Fox Life
5:00 "Готовим быстро и легко с Джейми Оливером", 2 сезон, 1 эп.
5:25 Т/с "Восприятие", 3 сезон, 13 с. "Зеркало".
6:05 Т/с "Жизнь в деталях", 3 сезон, 14 с. "Родительсекая родословная, купон, сопровождение".
6:30 Т/с "Жизнь в деталях", 3 сезон, 15 с. "Граффити, хитрость, ювелирное украшение, выстрелы".
6:50 Т/с "Резидент", 1 сезон, 7 с. "Побег".
7:35 Т/с "Кандис Ренуар", 7 сезон, 1 с. "Предупрежден, значит вооружен".
8:25 Т/с "Кандис Ренуар", 7 сезон, 2 с. "Надежда умирает последней".
9:20 Т/с "Касл", 2 сезон, 22 с. "Пища, за которую убивают".
10:05 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 17 с. "Прости, если что не так".
10:50 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 18 с. "Прощающий, неумолимый, безоговорочный".
11:30 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 6 эп.
12:20 "Готовим быстро и легко с Джейми Оливером", 2 сезон, 3 эп.
12:45 "Готовим быстро и легко с Джейми Оливером", 2 сезон, 4 эп.
13:15 Т/с "Резидент", 1 сезон, 8 с. "Семейные дела".
14:00 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 9 с. "Укрытие от бури".
14:40 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 9 с. "У кого-то получается, кого-то - нет".
15:25 Т/с "Это мы", 4 сезон, 8 с. "Прости".
16:10 Т/с "Касл", 2 сезон, 23 с. "Оверкиль".
16:50 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 19 с. "Меня зовут Апокалипсис".
17:35 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 20 с. "Ты знаешь, где меня найти".
18:15 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 10 с. "Люди, с которыми мы встречаемся".
19:00 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 6 с. "Надеясь на лучшее".
19:45 Т/с "Касл", 2 сезон, 22 с. "Пища, за которую убивают".
20:25 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 9 с. "Укрытие от бури".
21:10 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 10 с. "Люди, с которыми мы встречаемся".
21:50 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 6 с. "Надеясь на лучшее".
22:35 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 19 с. "Меня зовут Апокалипсис".
23:20 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 20 с. "Ты знаешь, где меня найти".
0:00 Т/с "Восприятие", 3 сезон, 14 с. "Ромео".
0:45 Т/с "Кандис Ренуар", 7 сезон, 5 с. "Благоразумие - лучшая черта храбрости".
1:35 Т/с "Кандис Ренуар", 7 сезон, 6 с. "Леопард не меняет пятна".
2:30 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 7 с. "У кого-нибудь есть карта?".
3:15 Т/с "Резидент", 1 сезон, 7 с. "Побег".
4:00 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 20 с. "Ты знаешь, где меня найти".
4:40 Т/с "Жизнь в деталях", 3 сезон, 9 с. "Яйцо и цыпленок".
МАЛЯТКО ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
6:40 М/с "Мурашки".
7:00 М/с "Зоопаркова, 64".
7:20 М/с "Якарі".
7:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
8:40 М/с "Мурашки".
9:00 М/с "Зоопаркова, 64".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
10:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
10:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
11:00 М/с "Седрік".
11:15 М/с "Кубі друзі".
11:30 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
12:40 М/с "Мурашки".
13:00 М/с "Зоопаркова, 64".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
14:00 Телепродаж.
15:00 М/с "Седрік".
15:15 М/с "Кубі друзі".
15:30 М/с "Суперкнига".
16:00 М/с "Луї малює світ".
16:15 М/с "Веселі звірята".
16:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
16:40 М/с "Мурашки".
17:00 М/с "Зоопаркова, 64".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
18:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
18:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Кубі друзі".
19:30 М/с "Суперкнига".
20:00 М/с "Луї малює світ".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
20:40 М/с "Мурашки".
21:00 М/с "Зоопаркова, 64".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
22:00 М/с "Останній з могікан".
22:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Кубі друзі".
23:30 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "Зоопаркова, 64".
1:40 М/с "Лис Микита".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Прямой HD
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:40 Повтор вечірнього ефіру.
Boomerang
5:04 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:10 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:17 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:24 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:35 М/с "Гриззи и лемминги".
5:41 М/с "Гриззи и лемминги".
5:47 М/с "Гриззи и лемминги".
5:55 М/с "Гриззи и лемминги".
6:01 М/с "Гриззи и лемминги".
6:08 М/с "Гриззи и лемминги".
6:15 М/с "Мистер Бин".
6:25 М/с "Мистер Бин".
6:35 М/с "Мистер Бин".
6:45 М/с "Мистер Бин".
7:00 М/с "Гриззи и лемминги".
7:06 М/с "Гриззи и лемминги".
7:13 М/с "Гриззи и лемминги".
7:25 М/с "Семейка бегемотов".
7:30 М/с "Гриззи и лемминги".
7:36 М/с "Гриззи и лемминги".
7:42 М/с "Гриззи и лемминги".
8:00 М/с "Таффи".
8:07 М/с "Таффи".
8:14 М/с "Таффи".
8:25 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:31 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:38 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:55 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:01 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:08 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:20 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
9:29 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
9:50 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
9:59 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
10:20 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:25 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:30 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:35 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:45 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:50 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:55 М/с "Новые Луни Тьюнз".
11:00 М/с "Новые Луни Тьюнз".
11:10 М/с "Семейка бегемотов".
11:20 М/с "Бен 10".
11:30 М/с "Бен 10".
11:45 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
12:15 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
12:45 М/с "Мистер Бин".
12:54 М/с "Мистер Бин".
13:05 М/с "Мистер Бин".
13:25 М/с "Таффи".
13:32 М/с "Таффи".
13:39 М/с "Таффи".
13:50 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:00 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:20 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:29 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:45 М/с "Семейка бегемотов".
14:55 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
15:20 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
15:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
16:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
16:20 М/с "Гриззи и лемминги".
16:26 М/с "Гриззи и лемминги".
16:33 М/с "Гриззи и лемминги".
16:50 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
17:00 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
17:15 М/с "Таффи".
17:22 М/с "Таффи".
17:29 М/с "Таффи".
17:45 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
17:55 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
18:10 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
18:20 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
18:40 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
18:50 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
19:05 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
19:14 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
19:30 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
20:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
20:30 М/с "Гриззи и лемминги".
20:37 М/с "Гриззи и лемминги".
20:43 М/с "Гриззи и лемминги".
20:55 М/с "Мистер Бин".
21:05 М/с "Мистер Бин".
21:25 М/с "Таффи".
21:32 М/с "Таффи".
21:39 М/с "Таффи".
21:55 М/с "Гриззи и лемминги".
22:01 М/с "Гриззи и лемминги".
22:08 М/с "Гриззи и лемминги".
22:20 М/с "Гриззи и лемминги".
22:26 М/с "Гриззи и лемминги".
22:33 М/с "Гриззи и лемминги".
22:45 М/с "Мой любимый рыцарь".
22:55 М/с "Мой любимый рыцарь".
23:15 М/с "Мой любимый рыцарь".
23:26 М/с "Мой любимый рыцарь".
23:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:47 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:54 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:10 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:17 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:24 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:35 М/с "Мистер Бин".
0:45 М/с "Мистер Бин".
1:00 М/с "Мистер Бин".
1:10 М/с "Мистер Бин".
1:20 М/с "Гриззи и лемминги".
1:26 М/с "Гриззи и лемминги".
1:33 М/с "Гриззи и лемминги".
1:39 М/с "Гриззи и лемминги".
1:45 М/с "Гриззи и лемминги".
1:50 М/с "Семейка бегемотов".
1:55 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:05 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:20 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
2:47 М/с "Пес по кличке Пэт".
2:54 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:07 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:14 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:25 М/с "Гриззи и лемминги".
3:31 М/с "Гриззи и лемминги".
3:37 М/с "Гриззи и лемминги".
3:45 М/с "Гриззи и лемминги".
3:51 М/с "Гриззи и лемминги".
3:58 М/с "Гриззи и лемминги".
4:05 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:15 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:25 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:36 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:50 М/с "Пес по кличке Пэт".
4:57 М/с "Пес по кличке Пэт".
Индиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:45 "Місія: краса".
12:40 Т/с "Медіум".
16:10 Т/с "CSI: Маямі".
19:00 Реальна містика.
22:00 Т/с "П'ята варта".
2:30 "Життя в іншому вимірі".
4:00 "Єврочекін".
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 208-211 с.
9:00 Х/ф "Чорна сукня".
10:35 Х/ф "Віддам дружину в хороші руки".
12:10 Х/ф "Дід".
13:50 Т/с "Рідні люди", 210-213 с.
16:50 Т/с "Менталіст", 9-12 с.
20:10 Х/ф "Кохання під наглядом".
21:45 Х/ф "Чорна сукня".
23:20 Т/с "Рідні люди", 210-213 с.
2:20 Т/с "Менталіст", 9-12 с.
Star Cinema
5:30 "Історія України".
7:15 Т/с "Закохані жінки", 5-8 с.
10:45 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
12:05 Х/ф "Всі мають померти".
14:05 Т/с "Закохані жінки", 5-8 с.
17:35 Х/ф "Торкнутися неба".
19:10 Т/с "Закохані жінки", 9-12 с.
22:40 Х/ф "Час щастя".
0:20 Х/ф "Час щастя 2".
1:50 Т/с "Закохані жінки", 9-12 с.