Телепрограмма на 17 сентября, четверг

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Аве Марія".
8:40 Х/ф "Життя як цирк", 1 с.
9:45 Х/ф "Життя як цирк", 2 с.
10:50 Х/ф "Золотий ланцюг".
12:20 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
13:55 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
15:40 Х/ф "Халепа на 5 Baksiv".
17:05 Х/ф "Тигри" на льоду".
18:30 Х/ф "На мить озирнутися", 1 с.
19:40 Х/ф "На мить озирнутися", 2 с.
20:50 Х/ф "Звинувачується весілля".
22:10 Х/ф "Стрімголов".
23:55 Х/ф "А життя продовжується".
1:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:10 Час української анімації.
9:15 Час української анімації.
10:20 Х/ф "Червоний".
12:15 Х/ф "Александр і жахливий, безрадісний, лажовий день".
13:40 Х/ф "Колишніх агентів не буває".
15:20 Х/ф "Король вечірок".
17:00 Х/ф "К-9: Собача робота".
18:45 Х/ф "Четверо проти банку".
20:35 Х/ф "Зелена книга".
22:45 Х/ф "Вулкан пристрастей".
0:20 Х/ф "Світлячки в саду".
2:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Гангстер".
15:30 Х/ф "88 хвилин".
17:20 Х/ф "Меггі".
19:00 Х/ф "Останній нащадок Землі".
20:50 Х/ф "Веселі канікули".
22:30 Х/ф "Експеримент".
0:10 Х/ф "Хтивий дідусь".
1:55 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Диявол з Орлі", 8 с.
6:15 Т/с "Вікно життя", 7 с.
7:00 Т/с "Вікно життя", 8 с.
7:45 Т/с "Вікно життя", 9 с.
8:30 Т/с "Вікно життя", 10 с.
9:15 Т/с "Володимирська, 15", 15 с.
10:00 Т/с "Володимирська, 15", 16 с.
10:45 Т/с "Жіночий лікар 2", 37 с.
11:30 Т/с "Жіночий лікар 2", 38 с.
12:15 Т/с "Тато Ден", 5 с.
13:00 Т/с "Тато Ден", 6 с.
13:45 Т/с "Жіночий лікар 2", 39 с.
14:30 Т/с "Жіночий лікар 2", 40 с.
15:15 Т/с "Володимирська, 15", 17 с.
16:00 Т/с "Володимирська, 15", 18 с.
16:45 Т/с "Фантом", 12 с.
17:40 Т/с "Фантом", 13 с.
18:30 Т/с "Син батька народів", 7 с.
19:25 Т/с "Син батька народів", 8 с.
20:15 Т/с "Син батька народів", 9 с.
21:10 Т/с "Син батька народів", 10 с.
22:00 Х/ф "Невипадкові зустрічі", 1-4 с.
1:00 Т/с "Коли минуле попереду", 5 с.
1:45 Т/с "Коли минуле попереду", 6 с.
2:30 Т/с "Коли минуле попереду", 7 с.
3:15 Т/с "Коли минуле попереду", 8 с.
4:00 Т/с "Диявол з Орлі", 7 с.
4:45 Т/с "Диявол з Орлі", 8 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:10 Час української анімації.
9:15 Час української анімації.
10:20 Х/ф "Червоний".
12:15 Х/ф "Александр і жахливий, безрадісний, лажовий день".
13:40 Х/ф "Колишніх агентів не буває".
15:20 Х/ф "Король вечірок".
17:00 Х/ф "К-9: Собача робота".
18:45 Х/ф "Четверо проти банку".
20:35 Х/ф "Зелена книга".
22:45 Х/ф "Вулкан пристрастей".
0:20 Х/ф "Світлячки в саду".
2:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
8:20 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
9:30 Х/ф "Лісова пісня. Мавка".
11:00 Х/ф "Веселі Жабокричі".
12:15 Х/ф "Сірано".
14:10 Х/ф "Чорне золото".
16:20 Х/ф "Білий лебідь".
18:20 Х/ф "Птахи".
20:20 Х/ф "К-19".
22:40 Х/ф "Згадуючи 1942".
1:10 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Подвійне життя", 7 с.
6:45 Т/с "Подвійне життя", 8 с.
7:35 Т/с "Право на захист", 7 с.
8:20 Т/с "Право на захист", 8 с.
9:05 Т/с "Право на захист", 9 с.
9:50 Т/с "Право на захист", 10 с.
10:45 Т/с "Патруль Самооборона", 17 с.
11:30 Т/с "Патруль Самооборона", 18 с.
12:30 Т/с "Патруль Самооборона", 19 с.
13:15 Т/с "Патруль Самооборона", 20 с.
14:00 Т/с "Прокурори", 17 с.
14:45 Т/с "Прокурори", 18 с.
15:30 Т/с "Прокурори", 19 с.
16:15 Т/с "Прокурори", 20 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 17 с.
18:00 Т/с "Код Костянтина", 18 с.
18:45 Т/с "Код Костянтина", 19 с.
19:30 Т/с "Код Костянтина", 20 с.
20:15 Т/с "Ніконов і Ко", 7 с.
21:00 Т/с "Ніконов і Ко", 8 с.
21:45 Т/с "Менталіст", 7 с.
22:30 Т/с "Менталіст", 8 с.
23:30 Т/с "Подвійне життя", 7 с.
0:15 Т/с "Подвійне життя", 8 с.
1:15 Т/с "Північний вітер", 4 с.
2:00 Т/с "Північний вітер", 5 с.
2:45 Т/с "Північний вітер", 6 с.
3:30 Т/с "Північний вітер", 7 с.
4:30 Х/ф "Дід".
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 13-16 с.
9:10 Х/ф "Уроки спокуси".
10:50 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
12:15 Х/ф "Погана сусідка".
13:55 Т/с "Рідні люди", 15-18 с.
17:05 Т/с "Що робить твоя дружина?", 5-8 с.
20:25 Х/ф "Від тюрми і від суми...".
22:00 Х/ф "Уроки спокуси".
23:40 Т/с "Рідні люди", 15-18 с.
2:45 Т/с "Що робить твоя дружина?", 5-8 с.