Телепрограмма на завтра, 20 сентября, воскресенье

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:11 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:20 М/с "Бен 10".
7:31 М/с "Бен 10".
7:41 М/с "Бен 10".
8:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:44 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:21 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:31 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:42 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
10:52 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
11:02 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
11:12 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
11:22 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
13:00 М/с "Вся правда о медведях".
13:10 М/с "Вся правда о медведях".
13:20 М/с "Вся правда о медведях".
13:35 М/с "Вся правда о медведях".
13:45 М/с "Вся правда о медведях".
14:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:21 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:00 М/с "Юникитти".
15:10 М/с "Юникитти".
15:21 М/с "Юникитти".
15:35 М/с "Юникитти".
15:45 М/с "Юникитти".
16:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:44 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:00 М/с "Яблоко и Лук".
17:11 М/с "Яблоко и Лук".
17:30 М/с "Яблоко и Лук".
17:41 М/с "Яблоко и Лук".
18:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:10 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:20 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:35 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:45 М/с "DC Девушки-супергерои".
19:00 М/с "Пауэр Плейерс".
19:10 М/с "Пауэр Плейерс".
19:30 М/с "Пауэр Плейерс".
19:40 М/с "Пауэр Плейерс".
20:00 М/с "Бен 10".
20:10 М/с "Бен 10".
20:20 М/с "Бен 10".
20:31 М/с "Бен 10".
20:41 М/с "Бен 10".
21:00 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:10 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:20 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:31 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:41 М/с "Бакуган: Боевая планета".
22:00 М/с "Вселенная Стивена".
22:10 М/с "Вселенная Стивена".
22:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:25 М/с "Проказник Энджело".
23:35 М/с "Проказник Энджело".
23:50 М/с "Проказник Энджело".
0:00 М/с "Проказник Энджело".
0:10 М/с "Проказник Энджело".
0:20 М/с "Проказник Энджело".
0:35 М/с "Проказник Энджело".
0:45 М/с "Проказник Энджело".
0:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:06 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:31 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:51 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:16 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:36 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:01 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
3:35 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:25 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
5:15 ТСН.
6:00 "Життя відомих людей".
8:00 "Сніданок. Вихідний".
9:00 Лотерея "Лото-Забава".
9:25 "Світ навиворіт. Китай", 19 еп.
10:30 "Світ навиворіт".
18:15 "Українські сенсації".
19:30 "ТСН. Тиждень".
21:00 "Танці з зірками", 4 сезон, 4 еп. Прямий ефір.
0:40 Х/ф "Ми купили зоопарк".
3:00 Х/ф "Двадцять сім весіль".
СТБ
6:00 Х/ф "Покровські ворота".
8:50 "МастерШеф", 10 сезон, 4 еп.
12:45 "СуперМама", 29-32 еп.
17:00 "Хата на тата", 8 сезон, 12 еп.
19:00 "Слідство ведуть екстрасенси".
20:00 "Один за всіх".
23:10 "Я соромлюсь свого тіла", 6 сезон, 18 еп., 1 ч.
0:45 "Я соромлюсь свого тіла", 6 сезон, 18 еп., 2 ч.
2:00 Нічний ефір.
ICTV
2:30 Я зняв!
5:05 Скарб нації.
5:15 Еврика!
5:25 Факти.
5:50 Антизомбі. Дайджест.
6:45 Більше ніж правда.
7:40 Антизомбі.
8:35 Секретний фронт.
9:35 Громадянська оборона.
10:30 Т/с "Відділ 44", 55 і 56 с.
12:25 Х/ф "Форсаж", 1 ч.
12:45 Факти. День.
13:00 Х/ф "Форсаж", 2 ч.
14:45 Х/ф "Подвійний форсаж".
16:45 Х/ф "Потрійний форсаж: Токійський дрифт".
18:45 Факти тижня. 100 хвилин.
20:55 Х/ф "Форсаж 4".
22:55 Х/ф "Форсаж 5: Шалена п'ятірка".
1:30 Х/ф "Король злодіїв".
3:10 Я зняв!
3:25 Я зняв!
Новый канал
5:20 Стенд-ап шоу, 1 еп.
6:00 Kids' Time. М/ф "Як козаки у футбол грали".
6:20 М/ф "Як козаки наречених визволяли".
6:50 М/ф "Як козаки сіль купували".
7:00 М/ф "Як козаки олімпійцями стали".
7:20 Вар'яти, 3 сезон, 8 еп.
9:05 Х/ф "Кролик Петрик".
10:55 М/ф "Думками навиворіт".
12:50 Х/ф "Дім із приколами".
14:40 Х/ф "Ніч у музеї: Таємниця гробниці".
16:35 Х/ф "Пікселі".
18:35 Х/ф "Вартові Галактики".
21:00 Х/ф "Вартові Галактики 2".
23:50 Х/ф "Медовий місяць".
2:00 Вар'яти, 2 сезон, 9 еп.
3:05 Новий погляд.
3:30 Новий погляд.
2+2
6:00 "ДжеДАІ" (2019).
8:55 Прем'єра. "ДжеДАІ" (2020).
9:55 "Загублений світ".
13:45 Х/ф "Обман".
15:20 Х/ф "Королі вулиць".
17:20 Х/ф "Інферно".
19:05 Х/ф "Поза законом".
21:00 Прем'єра. Х/ф "Гра пам'яті".
22:55 Х/ф "Відкрите море".
0:25 "Загублений світ".
2:15 "Облом.UA".
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 М/ф "Лісові мандрівники".
6:30 "Top Shop".
7:55 "ТіВі Абетка".
8:00 М/с "Кротик і Панда".
8:25 "Ух ти show".
9:30 Х/ф "Сутичка в небі".
11:20 Х/ф "Неймовірна подорож містера Співета".
13:20 "Орел і Решка. Морський сезон".
19:05 "Орел і Решка. Морський сезон".
0:00 Х/ф "Спокуса".
2:10 "Бійцівський клуб".
2:55 "Три сестри".
4:35 М/ф "Дюймовочка".
ТЕТ
5:45 М/с "Козаки. Футбол".
5:50 Корисні підказки.
6:00 Це наше і це твоє.
6:05 ТЕТ Мультиранок. М/с "Фіксики".
6:15 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
6:45 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
7:10 М/с "Фіксики".
7:20 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
7:50 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:15 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
9:15 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
9:45 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
10:15 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
10:45 М/ф "Гніздо дракона".
12:15 Х/ф "Мені б у небо".
14:20 Х/ф "Зоряний пил".
16:40 Х/ф "Шпигуни-союзники".
19:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
19:30 Країна У 2.0.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
20:30 Країна У 2.0.
21:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
22:00 Країна У 2.0.
23:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
23:30 Країна У 2.0.
0:00 Країна У.
0:30 Панянка-селянка, 3 сезон.
1:30 Т/с "Щоденники Темного", 29 і 30 с.
3:00 Т/с "Віталька".
НТН
5:20 Х/ф "Посилка для Світлани".
6:40 "Слово Предстоятеля".
6:45 "Будьте здорові".
7:20 Т/с "Банкірші", 1-4 с.
11:15 Х/ф "Кубанські козаки".
13:20 Х/ф "Стара, стара казка".
15:15 Х/ф "Старий Хотабич".
17:00 Х/ф "Закусочна на колесах".
19:00 Х/ф "Не можу сказати "прощавай".
20:45 Х/ф "Дівчина без адреси".
22:30 Х/ф "Атака Юрського періоду".
0:05 Х/ф "Патруль часу".
2:00 "Речовий доказ".
Интер
6:05 Х/ф "Вождь Віннету та напівкровка Апаначі".
8:00 "Удачний проект".
9:00 "Готуємо разом".
10:00 "Інше життя".
12:00 Х/ф "Невиправний брехун".
13:25 Т/с "Речдок. Особова справа". Фільм 1. "Нікішов", 1-4 с.
18:05 Х/ф "У полоні стихії".
20:00 "Подробиці".
20:30 Прем'єра. Х/ф "21 міст".
22:25 Х/ф "Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Скарби Агри".
1:35 Д/ф "Діана. 7 днів".
3:30 "Речдок".
Прямой
9:00 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
10:00 "Міністерство правди".
10:30 "П'ята колонка".
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Акценти" із Наталкою Фіцич.
12:00 "Репортер". Новини.
12:15 "Акценти" із Наталкою Фіцич.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Міністерство правди".
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 Ток-шоу "Великий марафон" з Ольгою Шилкіною та Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:10 Ток-шоу "Великий марафон" з Ольгою Шилкіною та Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 Ток-шоу "Великий марафон" з Ольгою Шилкіною та Олександром Близнюком.
17:00 "Репортер". Новини.
17:15 "Про особисте" з Наталкою Фіцич.
18:00 "Анатомія тижня". Проект Валерія Калниша.
20:50 "СаундЧек" з Дмитром Чекалкіним.
21:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
22:00 "П'ята колонка".
22:30 "Щасливий день з політиком".
23:00 "Вата-шоу".
23:30 Повтори.
UA: ПЕРШИЙ
5:10 Схеми: корупція в деталях.
5:35 Новини.
6:15 Додолики.
6:25 Веселі саморобки.
6:30 Книга-мандрівка.
6:35 Веселі саморобки.
6:40 Книга-мандрівка.
6:43 Веселі саморобки.
6:48 Книга-мандрівка.
6:51 Веселі саморобки.
6:55 М/с "Уроки тітоньки Сови". "Географія-малятко".
7:00 Новини.
7:15 М/с "Кмітливий Сяодзі".
8:00 Новини.
8:15 Веселі саморобки.
8:20 Книга-мандрівка.
8:25 Веселі саморобки.
8:30 М/с "Уроки тітоньки Сови". "Географія-малятко".
8:33 М/с "Кмітливий Сяодзі".
8:55 Новини.
9:00 Божественна Літургія Православної Церкви України у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі у п'ятнадцяту неділю після П'ятидесятниці. Пряма трансляція.
11:00 Недільна Літургія Української Греко-Католицької Церкви. Пряма трансляція.
12:30 Недільна Свята Меса Римсько-Католицької Церкви в Україні. Пряма трансляція.
13:30 Д/с "Таємний код віри", 2 с.
14:25 Телепродаж (на комерційних умовах).
15:00 Країна пісень.
16:00 Т/с "Містер Селфрідж", 39 і 40 с.
18:00 Д/с "Історії вулканів".
18:30 "Всі на море". "Дубай - оазис розкоші".
19:30 Д/с "Планета інновацій". "Альтернативна енергія".
19:55 Д/ф "Азорські острови: Акули, кити, манти".
21:00 Новини.
21:20 #@)?$0 з Майклом Щуром.
22:00 Прем'єра. Х/ф "Мері: Створення принцеси" [16+].
23:45 Новини.
0:05 Д/с "Таємний код віри", 2 с.
1:05 Пліч-о-пліч.
1:35 Країна пісень.
2:30 Погода.
2:40 Новини.
3:00 Бюджетники.
3:55 Новини.
4:15 #ВУКРАЇНІ.
4:40 Святі та грішні.
Телеканал «Київ»
6:25 Д/с "Цивілізація Incognita".
7:30 Мультляндія.
8:00 "Ранок". Дайджест.
10:00 "Зірковий смак". Дайджест.
11:00 Shopping. Марафон.
11:15 "Київські історії". Дайджест.
11:25 Kyiv tour. Дайджест.
11:45 "Просто кияни". Дайджест.
12:00 "Лікар знає". Дайджест.
13:00 Київ. News-Room.
13:10 Х/ф "Флірт зі звіром".
14:50 "Просто кияни". Дайджест.
15:00 Київ. News-Room.
15:15 Т/с "Розслідування Мердока", 10 сезон, 16 і 17 с.
16:50 "Просто кияни". Дайджест.
17:00 Київ. News-Room.
17:15 Т/с "Розслідування Мердока", 10 сезон, 18 с.
18:00 Д/с "Цивілізація Incognita".
18:55 "Просто кияни". Дайджест.
19:00 "Київ. Тижневик".
19:50 Т/с "Розслідування Мердока", 10 сезон, 6 і 7 с.
21:30 "Спорт-Тижневик".
22:00 Х/ф "Легенда Багера Ванса", 1 ч.
22:55 "Українська Національна Лотерея".
23:00 Х/ф "Легенда Багера Ванса", 2 ч.
0:20 Київ. News-Room. Деталі. Дайджест.
0:50 "Київські історії". Дайджест.
1:00 "Зірковий смак". Дайджест.
1:35 Д/с "Цивілізація Incognita".
2:55 "Київ. Тижневик".
3:40 "Спорт-Тижневик".
4:10 "Добрі новини".
4:20 Х/ф "Легенда Багера Ванса".
К2
5:10 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Квадратний метр.
9:20 Ідеї ремонту.
10:20 Один за 100 годин.
12:20 Корисні поради.
14:10 Правила життя.
16:00 Удачний проект.
18:00 Дачна відповідь.
20:30 Квартирне питання.
22:20 Удачний проект.
0:20 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 М/с "Смішарики".
Пиксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Пригоди Тіммі".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 "Казки на піску".
8:00 М/с "Хочу все знати".
8:30 "Веселі саморобки".
9:00 "ТіВі Абетка".
9:10 М/с "Лис Микита".
9:50 М/с "Майстерня Бібі".
10:20 М/с "Боб-будівельник".
10:30 М/с "Роботи-потяги".
11:00 "ТіВі Абетка".
11:05 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Майстерня Бібі".
12:30 М/с "Фіксики".
12:40 М/с "Смішарики".
13:00 М/с "Лис Микита".
13:40 М/с "Майстерня Бібі".
14:50 М/ф "Усі пси потрапляють до раю".
16:20 М/с "Дуда і Дада".
16:40 М/с "Буба".
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Фіксики".
18:20 М/с "Роботи-потяги".
18:50 М/с "Боббі і Білл".
19:10 М/с "Буба".
19:30 М/с "Боб-будівельник".
20:00 М/с "Фіксики".
21:10 М/с "Смішарики".
21:40 М/ф "Слагтерра: Помста імператора".
23:10 Улюблені мультфільми.
2:20 "Зірки-малюки".
2:40 "ТіВі Абетка".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
5:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 196 с. "За стеклом аквариума / Женитьба на деньгах".
5:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 197 с. "Перл из торгового центра / Потряс! - Не потряс!".
6:00 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 21 с. "Воздушное масло! / Крикет на доставке!".
6:20 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 1 сезон, 15 с. "Авто-Рейнджеры".
6:45 М/с "Щенячий патруль", 1 сезон, 17 с. "Щенки спасают купание / Цирковые щенки".
6:55 М/с "Щенячий патруль", 1 сезон, 18 с. "Щенки спасают пасхальные игры".
7:15 М/с "Щенячий патруль", 1 сезон, 2 с. "Щенки и очень большой малыш".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 1 сезон, 14 с. "Тайна пещеры с призраками".
7:45 "Подсказки Бульки для всех", 1 сезон, 6 эп. "Цифры с Булькой".
8:10 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 13 с. "Грозные игры - часть 2".
8:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 14 с. "Лекарство от разбитого сердца".
8:55 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 6 с. "Душ из камней".
9:20 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 9 с. "Кря-кря".
9:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 211 с. "Трезубцевая трагедия".
9:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 212 с. "Невероятно худеющая губка".
10:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 213 с. "Бюро находок".
10:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 213 с. "Побег".
10:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 214 с. "Стереть с картинки".
10:45 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 46 с. "Охотники за привидениями".
10:55 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 47 с. "Желаю удачи, мистер Усатик".
11:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 48 с. "Пусть победит сильнейший".
11:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 49 с. "Великая сила искусства".
11:35 М/с "Lego City Приключения", 1 сезон, 8 с. "Ширли Кипер".
11:45 М/с "Lego City Приключения", 1 сезон, 9 с. "3, 2, 1".
11:55 М/с "Lego City Приключения", 1 сезон, 9 с. "Передвери".
12:05 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 16 с. "Конкурс холмогорских талантов".
12:35 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 17 с. "Застрявшие".
12:55 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 18 с. "Шарики-кошмарики".
13:20 Т/с "Просто добавь магии", 2 сезон, 12 с. "И немного истории".
13:45 Т/с "Просто добавь магии", 2 сезон, 13 с. "И немного Розы".
14:10 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 9 с. "Парк динозавров".
14:35 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 10 с. "Все хотят в спецотряд".
15:00 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 2 с. "Не хочу учиться, а хочу жениться".
15:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 158 с. "Кисло-сладкий кальмар / Глазастый художник".
15:40 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 159 с. "В отпуск всей семьей!".
16:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 232 с. "Горчичные хлопоты".
16:20 М/с "Касагранде", 1 сезон, 12 с. "История вечной дружбы".
16:30 М/с "Касагранде", 1 сезон, 1 с. "Искусство за гранью".
16:45 М/с "Касагранде", 1 сезон, 1 с. "Прогулки без спешки".
16:55 Т/с "Просто добавь магии", 2 сезон, 20 с. "И немного заразности".
17:15 Т/с "Просто добавь магии", 2 сезон, 21 с. "И немного истоков".
17:40 М/с "Мир Юрского периода: Легенда острова Нублар", 1 сезон, 2 с. "Столпотворение!".
18:05 М/с "Мир Юрского периода: Легенда острова Нублар", 1 сезон, 3 с. "Грозный гибрид".
18:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 186 с. "Крабовый депозит / Планктонов друг".
18:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 188 с. "Котёнок Кенни / Снежный краб".
19:10 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 3 с. "Изгнание Сандермэнов - часть 1".
19:35 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 4 с. "Изгнание Сандермэнов - часть 2".
20:00 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 36 с. "Квест-клуб".
20:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 224 с. "Сквидвард, частный сыщик / Ищи, пока не найдёшь".
20:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 225 с. "Пуши Обнимаш / Гарцующий Патрик".
21:10 Т/с "Супермамочка", 2 сезон, 10 с. "Не балуйся, или получишь".
21:30 Т/с "Ох уж этот папа", 2 сезон, 17 с. "Папа жарит тост".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 87 с. "Сыр и Крокеры / Земля до Тимми".
22:15 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 13 с. "Потайной сейф".
22:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 199 с. "Продано!".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 201 с. "Доска объявлений".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 201 с. "Ночной кошмар Сэнди!".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 202 с. "Кулинарные изгои".
23:20 М/с "Волшебные покровители", 106 с. "Крокер-Шокер / Суперноль".
23:40 М/с "Волшебные покровители", 102 с. "Белки и Слоечки".
23:50 М/с "Волшебные покровители", 103 с. "Рецепт отказа".
0:05 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 4 с. "Видео, которое свергло короля скоростных дебатов".
0:25 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 5 с. "Мы на это не купимся".
0:45 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 17 с. "Безумная ночевка".
1:10 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 18 с. "Хор раздора".
1:30 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 17 с. "Оскорбительный трек".
1:50 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 18 с. "Акулий залп".
2:15 Т/с "АйКарли", 1 сезон, 9 с. "Не люблю искусства!".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 20 с. "Чужая обувь".
2:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 200 с. "Прощай, крабсбургер?".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 201 с. "Ночной кошмар Сэнди! / Доска объявлений".
3:40 М/с "Волшебные покровители", 151 с. "Сказки покровителей".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 152 с. "Худший друг человека".
4:25 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 15 с. "Ледяной день рождения".
4:45 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 16 с. "Отпуск мечты".
Fox Life
5:20 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 20 с. "Темный день".
6:00 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 7 с. "Каждому свое - часть 1".
6:50 Х/ф "Почему я похитила своего босса".
8:20 Х/ф "Семья доброй ведьмы".
9:55 "Итальянская кухня с Сильвией Коллока", 7 эп.
10:20 "Итальянская кухня с Сильвией Коллока", 8 эп.
10:50 "Сделано в Италии с Сильвией Коллока", 1 эп.
11:20 "Сделано в Италии с Сильвией Коллока", 2 эп.
11:45 "Сделано в Италии с Сильвией Коллока", 3 эп.
12:15 "Сделано в Италии с Сильвией Коллока", 4 эп.
12:45 Т/с "Идеальная гармония", 1 сезон, 8 с. "В любой понедельник".
13:05 Т/с "Идеальная гармония", 1 сезон, 9 с. "Обед в честь Дня Благодарения".
13:30 Т/с "Идеальная гармония", 1 сезон, 10 с. "Счастливое Рождество".
13:55 Т/с "Идеальная гармония", 1 сезон, 11 с. "Знать, когда нужно уйти".
14:20 Т/с "Идеальная гармония", 1 сезон, 12 с. "Гимн Атону".
14:45 Т/с "Идеальная гармония", 1 сезон, 13 с. "Регионалы".
15:10 Т/с "Жизнь в деталях", 4 сезон, 12 с. "Домик, герой, поступок, сын".
15:30 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 16 с. "Ракета на взлет".
16:15 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 2 с. "Огонь, который кажется потушенным, часто тлеет под пеплом".
17:15 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 3 с. "Никогда не требуй слишком многого".
18:15 Т/с "Это мы", 4 сезон, 16 с. "Нью-Йорк, Нью-Йорк, Нью-Йорк".
19:05 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 19 с. "Любовь всей моей жизни".
19:55 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 7 с. "Каждому свое - часть 1".
20:50 Х/ф "Мои слова, моя ложь, моя любовь".
22:40 Х/ф "Когда жизнь не стоит на пути".
0:00 Х/ф "Стать счастливым".
1:40 Т/с "Звезда", 2 сезон, 4 с. "Игра не окончена".
2:25 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 20 с. "Спой еще".
3:05 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 21 с. "Сделай счастливое лицо".
3:50 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 1 с. "Как кошка с собакой".
4:45 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 2 с. "Огонь, который кажется потушенным, часто тлеет под пеплом".
МАЛЯТКО ТV
6:00 М/с "ТроТро".
6:10 М/с "Веселі звірята".
6:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
6:30 М/с "Кубі-друзі".
6:45 Фестиваль дитячої пісні.
7:00 М/с "Зоосвіт".
7:05 М/с "Біллі і Бадді".
7:15 М/с "Зіп Зіп".
7:30 М/с "Якарі".
7:45 Укрмультфільм.
8:00 М/с "ТроТро".
8:10 М/с "Веселі звірята".
8:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
8:30 М/с "Кубі-друзі".
8:45 Телемагазин.
9:00 М/с "Зоосвіт".
9:05 М/с "Біллі і Бадді".
9:15 М/с "Зіп Зіп".
9:30 М/с "Якарі".
9:45 Укрмультфільм.
10:00 М/с "Седрік".
10:15 М/с "Рівень Маркуса".
10:30 М/с "Атака вірусів".
10:45 Телемагазин.
11:00 М/с "Хайді".
11:30 М/с "Динофроз".
12:00 М/с "ТроТро".
12:10 М/с "Веселі звірята".
12:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
12:30 М/с "Кубі-друзі".
12:45 Телемагазин.
13:00 М/с "Зоосвіт".
13:05 М/с "Біллі і Бадді".
13:15 М/с "Зіп Зіп".
13:30 М/с "Якарі".
13:45 Телемагазин.
15:30 М/с "Хайді".
16:00 М/с "ТроТро".
16:10 М/с "Веселі звірята".
16:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
16:30 М/с "Кубі-друзі".
16:45 Телемагазин.
17:00 М/с "Зоосвіт".
17:05 М/с "Біллі і Бадді".
17:15 М/с "Зіп Зіп".
17:30 М/с "Якарі".
17:45 Телемагазин.
18:00 М/с "Седрік".
18:15 М/с "Рівень Маркуса".
18:30 М/с "Атака вірусів".
18:45 Фестиваль дитячої пісні.
19:00 М/с "Хайді".
19:30 М/с "Динофроз".
20:00 М/с "ТроТро".
20:10 М/с "Веселі звірята".
20:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
20:30 М/с "Кубі-друзі".
20:45 Фестиваль дитячої пісні.
21:00 М/с "Зоосвіт".
21:05 М/с "Біллі і Бадді".
21:15 М/с "Зіп Зіп".
21:30 М/с "Якарі".
21:45 Укрмультфільм.
22:00 М/с "Седрік".
22:15 М/с "Рівень Маркуса".
22:30 М/с "Атака вірусів".
22:45 Фестиваль дитячої пісні.
23:00 М/с "Хайді".
23:30 М/с "Динофроз".
0:00 М/с "ТроТро".
0:10 М/с "Веселі звірята".
0:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
0:30 М/с "Кубі-друзі".
0:45 Фестиваль дитячої пісні.
1:00 М/с "Зоосвіт".
1:05 М/с "Біллі і Бадді".
1:15 М/с "Зіп Зіп".
1:30 М/с "Якарі".
1:45 Укрмультфільм.
2:00 М/с "Седрік".
2:15 М/с "Рівень Маркуса".
2:30 Укрмультфільм.
2:45 Фестиваль дитячої пісні.
3:00 Нічний ефір.
Прямой HD
9:00 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
10:00 "Міністерство правди".
10:30 "П'ята колонка".
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Акценти" із Наталкою Фіцич.
12:00 "Репортер". Новини.
12:15 "Акценти" із Наталкою Фіцич.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Міністерство правди".
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 Ток-шоу "Великий марафон" з Ольгою Шилкіною та Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:10 Ток-шоу "Великий марафон" з Ольгою Шилкіною та Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 Ток-шоу "Великий марафон" з Ольгою Шилкіною та Олександром Близнюком.
17:00 "Репортер". Новини.
17:15 "Про особисте" з Наталкою Фіцич.
18:00 "Анатомія тижня". Проект Валерія Калниша.
20:50 "СаундЧек" з Дмитром Чекалкіним.
21:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
22:00 "П'ята колонка".
22:30 "Щасливий день з політиком".
23:00 "Вата-шоу".
23:30 Повтори.
Boomerang
5:00 М/с "Таффи".
5:06 М/с "Таффи".
5:13 М/с "Таффи".
5:20 М/с "Таффи".
5:27 М/с "Таффи".
5:34 М/с "Таффи".
5:41 М/с "Таффи".
5:48 М/с "Таффи".
5:55 М/с "Таффи".
6:00 М/с "Гриззи и лемминги".
6:06 М/с "Гриззи и лемминги".
6:12 М/с "Гриззи и лемминги".
6:19 М/с "Гриззи и лемминги".
6:25 М/с "Гриззи и лемминги".
6:32 М/с "Гриззи и лемминги".
6:38 М/с "Гриззи и лемминги".
6:45 М/с "Гриззи и лемминги".
6:51 М/с "Гриззи и лемминги".
7:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
7:20 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
8:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:09 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:19 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:29 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:00 М/с "Мистер Магу".
9:07 М/с "Мистер Магу".
9:14 М/с "Мистер Магу".
9:21 М/с "Мистер Магу".
9:28 М/с "Мистер Магу".
9:35 М/с "Мистер Магу".
10:00 М/с "Луни Тюнз в детстве".
10:09 М/с "Луни Тюнз в детстве".
10:20 М/с "Пёс по кличке Пэт".
10:27 М/с "Пёс по кличке Пэт".
10:34 М/с "Пёс по кличке Пэт".
11:00 М/с "Королевский отряд".
11:11 М/с "Королевский отряд".
11:20 М/с "Крутой Майк".
11:27 М/с "Крутой Майк".
11:33 М/с "Крутой Майк".
12:00 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
12:10 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
12:20 М/с "Гриззи и лемминги".
12:26 М/с "Гриззи и лемминги".
12:32 М/с "Гриззи и лемминги".
13:00 М/с "Бен 10".
13:10 М/с "Бен 10".
13:20 М/с "Бен 10".
13:30 М/с "Бен 10".
14:00 М/с "Мистер Магу".
14:07 М/с "Мистер Магу".
14:14 М/с "Мистер Магу".
14:21 М/с "Мистер Магу".
14:28 М/с "Мистер Магу".
14:35 М/с "Мистер Магу".
15:00 М/с "Мистер Бин".
15:10 М/с "Мистер Бин".
15:20 М/с "Мистер Бин".
15:30 М/с "Мистер Бин".
16:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
16:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
17:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:10 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:19 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:29 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:00 М/с "Луни Тюнз в детстве".
18:09 М/с "Луни Тюнз в детстве".
18:20 М/с "Пёс по кличке Пэт".
18:27 М/с "Пёс по кличке Пэт".
18:34 М/с "Пёс по кличке Пэт".
19:00 М/с "Королевский отряд".
19:11 М/с "Королевский отряд".
19:20 М/с "Крутой Майк".
19:27 М/с "Крутой Майк".
19:33 М/с "Крутой Майк".
20:00 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
20:10 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
20:20 М/с "Гриззи и лемминги".
20:26 М/с "Гриззи и лемминги".
20:32 М/с "Гриззи и лемминги".
21:00 М/с "Мистер Бин".
21:10 М/с "Мистер Бин".
21:20 М/с "Мистер Бин".
21:30 М/с "Мистер Бин".
22:00 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:05 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:10 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:15 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:20 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:25 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:30 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:36 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:41 М/с "Новые Луни Тюнз".
23:00 М/с "Гриззи и лемминги".
23:06 М/с "Гриззи и лемминги".
23:13 М/с "Гриззи и лемминги".
23:19 М/с "Гриззи и лемминги".
23:25 М/с "Гриззи и лемминги".
23:31 М/с "Гриззи и лемминги".
23:38 М/с "Гриззи и лемминги".
Индиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 "Місія: краса".
13:00 Х/ф "Шістнадцятилітня полонянка".
14:50 Х/ф "У пошуках справедливості".
17:00 Т/с "Закон і порядок: Спеціальний корпус".
19:30 Т/с "Агенти справедливості".
22:40 Т/с "П'ята варта".
3:00 "Життя в іншому вимірі".
4:30 "Єврочекін".
Star Family
6:00 Т/с "Що робить твоя дружина?", 1-5 с.
10:10 Т/с "Що робить твоя дружина?", 6-10 с.
14:15 Х/ф "Уроки спокуси".
15:50 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
17:20 Х/ф "Кульбабка".
18:55 Х/ф "Чужі душі".
20:30 Т/с "Рідні люди", 11-15 с.
0:25 Т/с "Рідні люди", 16-20 с.
4:20 Х/ф "Від тюрми і від суми...".